طراحی سایت سمپاشی

سئو سایت شرکتی توسط تیم سایت کیپر

اگر شما دارای یک وب سایت شرکتی هستید و می خواهید که در کلید واژه های مد نظر خود در رتبه های نخست گوگل باشید تا بتوانید مشتریان زیادی را جذب خود نمایید بایستی که سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه گردد که به اصطلاح به این عملیات سئو گفته می شود . حتما باید به این نکته دقت داشته باشید که سئو تخصصی دارای چهارچوبی می باشد که هم نیاز به دانش فنی دارد و هم نیاز به تجربه بالا به همین منظور حتما این مقاله را تا انتها دنبال نمایید تا دید کاملی نسبت به سئو سایت شرکتی خود داشته باشید تا با اطمینان کامل تری و با اطلاعات بیشتر سئو سایت خود را به تیم سایت کیپر یا هر شرکت دیگری واگذار نمایید . در انتها اگر همچنان سوالی برای شما باقی ماند می توانید با ما تماس داشته باشید تا به طور کامل شما را راهنمایی نماییم

طراحی سایت ارزان

سایت شرکتی چیست ؟

در ابتدا نیاز است که تعریفی داشت باشیم از سایت های شرکتی تا اینکه شما تشخیص دهید که سایت شما شرکتی محسوب می شود یا خیر . سایت های شرکتی در اصطلاح به سایت هایی گویند که معرف یک شرکت یا یک سازمان و کسب و کار می باشد . حتما نیاز نیست که شرکتی در پشت سایت قرار گرفته باشد اگر بخواهیم ساده تر توضیح بدهیم به هر سایتی که معرفی کاملی از کسب و کارتان داشته باشد سایت شرکتی گویند . مثل سایت های باربری ، پرستاری ، خدماتی ، تعمیراتی ، تبلیغاتی ، چاپ و پخش تراکت و بسیاری از مشاغل دیگری که در این دسته بندی قرار می گیرند . بعضا در سایت های شرکتی قسمت فروشگاهی نیز می توان تعبیه نمود اما کلیت سایت همچنان شرکتی خواهد بود . بر فرض مثال شخصی را تصور نمایید که در زمینه فروش محصولات کشاورزی فعالیت می کند اگر چنین فردی سایتی داشته باشد که در آن تنها محصولات را به فروش برساند سایت وی فروشگاهی خواهد بود ولی اگر در سایت و به خصوص در صفحه اصلی به معرفی کسب و کار خود و راه های ارتباطی و درج مقالات بپردازد سایت وی شرکتی خواهد بود .

قیمت سئوی سایت شرکتی

یکی از اصلی ترین سوالات مشتریان ما این بوده است که هزینه های سئو و مراحل پرداخت آن چگونه می باشد . اگر شما نیز در پی دریافت حدودی قیمت ها هستید حتما این پاراگراف را بخوانید . امروزه به دلیل بازخورد بسیار خوب گوگل در بسیاری از مشاغل رقابت به شدت افزایش یافته است و برخی از شرکت ها هزینه های بسیاری می کنند یا اینکه سال هاست در گوگل رتبه دارند ، گذشتن از پس اینچنین رقیبان کاری مشکل شده است برای همین هزینه های سئو برای برخی از مشاغل بیشتر خواهد بود . ما در دپارتمان سئو سایت شرکتی دریافت هزینه های مربوط به بهینه سازی رتبه های موتورهای جستجو را به صورت ماهانه در نظر گرفته ایم که برای اطلاع دقیق از قیمت های به روز می توانید به صفحه سئو و نگهداری سایت مراجعه نمایید .

دریافت هزینه ها به صورت پیش پرداخت در ابتدای هر دوره می باشد . هزینه های سئو سایت شرکتی تیم سایت کیپر کاملا رقابتی در نظر گرفته شده اند تا هم مشتری مایل به عقد قرار داد باشد و هم برای مجموعه ما به صرفه باشد . تعرفه ها نیز در سه پلن خدمت شما ارائه می گردد که در صفحه مذکور می توانید آنها را مشاهده نمایید ، طبیعتا هر چقدر هزینه بیشتری را برای سایت خود در نظر بگیرید سریعتر و در تعداد کلمات بیشتری نتیجه خواهید گرفت .

چطور به شما اطمینان نماییم ؟

یکی از دغدغه های اکثر مشتریان اطمینان به انجام درست کار می باشد که کاملا هم حق دارند . شما برای اطمینان از حسن انجام کار این مجموعه می توانید نمونه کارهای ما را در پایین همین صفحه و یا تماس با کارشناسان ما جویا شوید . ما این اطمینان را به شما می دهیم که رضایتمندی شما الویت ماست و برای به دست آوردن رضایتمندی صد در صدی شما تمام تلاش خود را خواهیم نمود به طوری که سال های سال مشتری ما باقی بمانید . ضمن این موارد ما در هر زمان که شما بخواهید می توانیم گزارش کار و روند سایت و تعداد کلیک هایی که بر روی سایت شده است را برای شما ارسال نماییم و همچنین می توانید فعال بودن سایت را به خصوص در بخش محتوا نویسی و لینک سازی در خوده سایت مشاهده نمایید . تا زمانی که زنگ خور ها و تقاضای خدمات شما رفته رفته بیشتر و بیشتر شود و به نتایج دلخواه خود برسید .

79

برخی از سوالات پر تکرار

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

مدت زمان مورد نیاز

سئوی سایت های شرکتی با توجه به سختی کلمات مد نظر زمانی بین چهار تا دوازده ماه نیاز دارد ، ممکن است کلمات کلیدی که شما مد نظر دارید بسیار پر رقابت باشد اما می توان با یک استراتژی قوی در کلمات کلیدی کم رقابت تر طی مدت زمان کمتری رتبه گرفت تا همچنان مشتریان جدیدی را بدست آورید تا اینکه به کلمات کلیدی اصلی نیز کم کم برسید . حتما دقت داشته باشید که هیچ شرکتی قادر نخواخد بود وب سایتی که قبل تر از این هیچ فعالیتی نداشته و یا اینکه تازه تاسیس شده را کمتر از سه ماه در کلمات کلیدی مناسب به رتبه های نخست گوگل بیاورد . متاسفانه بسیاری از افراد تنها برای دریافت درامد مشتریان را با این جملات فریب می دهند و زمانی هم که نتیجه نمی گیرند با بهانه های مختلف عدم نتیجه گیری خود را توجیه می کنند و بعضا نیز تقصیر را به گردن مشتری میاندازند پس حتما دقت داشته باشید که برای سئو سایت شرکتی خود با افراد متخصص و از همه مهمتر متعهد همکاری داشته باشید .

عقد قرارداد

برای اسودگی خاطر بیشتر مشتریان نسبت به حسن انجام کار این مجموعه قراردادی با توافق های اولیه دو طرف تنظیم و منعقد خواهد گردید و به امضای دو طرف خواهد رسید و در آن کلیه متعهدات دو طرف ذکر خواهد شد تا هر دو طرف یعنی مجموعه سایت کیپر و فرد متقاضی یا به اصطلاح کارفرما بدانند که چه وظایفی را دارند و قرار است که در چه کلماتی به نتیجه برسند . در صورتی که حضور در دفتر ما که در تهران و در محدوده میدان انقلاب واقع شده است برای شما مقدور بود که به صورت حضوری می توانید با هماهنگی تشریف بیاورید در غیر اینصور قرارداد به صورت پیک و یا اینترنتی برای شما ارسال خواهد شد .

شیوه انجام کار

سئو مهارتی است که علاوه بر نیاز به دانش فنی نیاز به تجربه نیز دارد و هر دوی این ها با هم هستند که می توانند سایتی را موفق کنند . تیم ما سال هاست که در این زمینه مشغول به فعالیت است و می تواند در کمترین زمان نتایج دلخواه مشتریان را بدست بیاورد . سئو سایت شرکتی نیز مستلزم فعالیت های ویژه ای است که بایستی صورت پذیرد . گذشته از اینها بایستی که در مرحله اول سایت شما بررسی گردد و تمام موارد لازم بر رتبه گیری در کلمات مورد نظر در آن رعایت شود . زیرا سایتی که از لحاظ کد نویسی و طراحی ضعیف باشد شانس بسیار کمی برای نتیجه گیری در گوگل دارد بعد از این مرحله وب سایت شما به ابزارهای گوگل متصل خواهد شد و سایت را به گوگل معرفی خواهیم نمود و سپس اقدام به محتوا سازی و لینک سازی قوی برای سایت شما خواهیم کرد . تولید محتوا سئو شده یکی از ضروریات سئو سایت های شرکتی می باشد که بایستی به طور منظم و مداوم صورت پذیرد .

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل راهی است که می تواند شما را به سرعت در هر کلمه ای که می خواهید به رتبه های نخست تبدیل کند . البته این تبلیغات چون به دلار می باشد ممکن است مقدار بالا در بیاد اما به جرات می توان گفت که تبلیغات در گوگل جز بهترین راه های تبلیغاتی برای کلیه مشاغل می باشد زیرا که اکثر افراد برای یافتن خدمات خود به گوگل مراجعه می کنند و معمولا نیز از سایت هایی که در رتبه های اول تا پنجم هستند دیدن می کنند بنابراین اگر می خواهید تا زمانی که سایت شما به طور طبیعی به وسیله سئو به رتبه های مناسب آمد از این تبلیغات بهره ببرید .

لزوم سئو سایت شرکتی

اگر شما یک وب سایت شرکتی دارید و فعالیتی بر روی آن انجام نداده اید نباید انتظار داشته باشید که بتوانید از طریق آن مشتری جذب نمایید یا اینکه درآمد داشته باشید . سئوی سایت شرکتی می تواند وب سایت شما را به دیده افراد بسیار زیادی که طالب خدمات شما هستند برساند و درآمد زیادی را روانه حساب شما نماید . بسیاری از کسب و کار ها در حال فعالیت در فضای اینترنت هستند برای رقابت با آنها بایستی سایت خود را ارتقا دهید

آخرین نمونه کارها

اگر راجبه سئو سایت شرکتی سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

    ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
    خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
    تبلیغات در صفحه اول گوگل

    ثبت ديدگاه