طراحی سایت سمپاشی

انجام سئو سایت در شیراز

وقتی حرف از سئو سایت در شیراز می شود قبل از هر چیزی این به ذهنمان خطور می کند که سئو سایت چیست ؟ شاید تا حدودی در مورد سئو شنیده باشید اما این که چگونه و از چه راهی می توانید سئو مناسب را برای سایت خود به دست بیارید سوال بزرگیست که اگر می خواهید سایت داشته باشید و یا یک سایت دارید لازم است آن را بدانید . در این مقاله در مورد نکات مهم دست یابی به سئو سخن می گوییم و در کنار نکات لازم وو چگونکی به دست آوردن سئو در مورد هزینه های یک سئو خوب صحبت می کنیم و همین طور در مورد لزوم داشتن سئو نیز صحبت می کنیم .

طراحی سایت ارزان

سئو چیست ؟

سئو را به صورت خلاصه می توان این گونه معنی کرد : بهینه سازی سایت در موتور جستجوگر گوگل که این بهینه سازی یعنی کارهایی که سایت شما را در گوگل به یک سایت خوب تبدیل می کند تا شما در کلمات مورد نظرتان در صفحه ی اول گوگل باشید که این اول صفحه ی گوگل بودن یعنی مخاطب وقتی در گوگل به دنبال موضوع مورد نظرش می گردد اول از همه به سایت شما دست پیدا می کند و اگر شما سایت فروشگاهی و یا سایت معرفی جنس خاصی باشید شما می توانید مخاطب آن مخاطب قرار بگیرید و از خدمات شما بهره مند شوند .

نکات مهم در مورد سئو کردن سایت

نوبت به این می رسد که بدانیم چگونه سایت خود را سئو کنیم تا بتوانیم از این مزیت بسیار خوب بهره مند شویم . اگر بخواهیم تمام نکات سئو سازی را برایتان شرح دهیم کتاب ها زمان می برد و امکانش محیا نمی شود اما در این جا به صورت خلاصه وار نکاتی را شرح می دهیم تا بدانید سئو چگونه توسط متخصصانی همچون سایت کیپر انجام می شود .

اگر شما طراحی سایت خود را به مجموعه ی سایت کیپر سپرده باشید بعد از تحویل سایت توسط مجموعه ی ما ، آموزش های لازم برای سئو سازی و مدیریت سایت خود را از مجموعه ی ما به صورت کاملا رایگان دریافت می کنید که در صورت نیاز بتوانید سایت خود را آن گونه که لازم است هر چند جزئی مدیریت کنید حالا بعد از این که آموزش های لازم را دیدید می توانید خود سئو سایت را با توجه به آن چه آموخته اید مدیریت کنید و سایت خود را سئو کنید اما اگر می خواهید سایتتان اساسی سئو شود باید آن را به متخصصان مجموعه ی سایت کیپر بسپارید تا تمام آن چه که سایت شما نیاز دارد را بریتان فراهم کنند . اما نکات مهم برای سئو کردن چیست ؟ به صورت خلاصه نکات مهم برای سئو سازی سایت به قرار زیر می باشد :

 1. برای سئو سازی قوی نیاز است به صورت مستمر محتوای مربوط به سایت خود را در سایت قرار دهید
 2. لازم است محتوایی که در سایت قرار می دهید به صورت کامل و دقیق سئو شوند و جزئیات لازم را در خود حفظ کند
 3. نیاز است سایت شما یک هاست امن و ایمنی داشته باشد تا شما بتوانید با خیالی آسوده در آن فعالیت های لازم را انجام دهید و ترسی از هجوم ویروس ها و دیگر هکرها نداشته باشید .
 4. گرفتن لینک و بک لینک از سایت های معتبر برای ارزش دادن به سایت خود در مقابل گوگل که این امری تخصصیست و لازم اسن زیر نظر متخصصان درست و دقیق انجام شود تا از هزینه ای که در قبال این موضوع کردید پشیمان نشوید و یا هزینه تان سوخت نشود بلکه به بهترین شکل ممکن به بهره برداری برسد .
 5. اگر دیگر راه کار های سئو سازی این است که سایت شما در یک نقطه ی امنی قرار داشته باشد و فعالیت ها علاوه بر استمرار لازم است که درست انجام شود

قبول سفارشات از سراسر ایران

مجموعه ی سایت کیپر آماده ی خدمت رسانی به سراسر ایران از جمله شهر بزرگ و زیبای شیراز است برای سئو سایت شیراز نیز می توانید روی متخخصان ما حساب بلند مدتی داشته باشید چرا که متخصصان ما همیشه برای پاسخ گویی به شما حاضر می باشند و وقتی سایت زیبای شما در دستان متخصصان ما باشد زیباییش می تواند جلوه ای سراسری به خود بگیرد چرا که ما می توانیم صفحه ی اول گوگل در کلمات مورد نظر شما  را برایتان به ارمغان بیاوریم و برای تضمین صحت کارمان قراردادی کاملا دو طرفه با شما انجام می دهیم تا با خیالی آسوده سایت خود را به متخصصان متبحر ما بسپارید . شاید با خود بگویید که فاصله  می تواند مشکل ساز باشد اما ما این مشکل را به بهترین شکل ممکن برایتان حل کرده ایم شما می توانید در صورت نیاز به صورت آنلاین با ما قرار ملاقات داشته باشید و قرارداد را به صورت فکس از ما دریافت کنید . این ساده کردن کارها و دقیق بودن در انجام تمام امور نشانه ی صحت و نظم متخصصان ما در این زمینه ها می باشد  .

آیا سایت شما به سئو نیاز دارد ؟

این سوال جواب بسیار بدیهی ای دارد اما ما در این جا توضیح بیشتری برای شما می دهیم که چرا به یک سایت سئو شده نیاز دارید . در واقع وقتی شما برای کسب و کارتان تلاش می کنید و  می خواهید در بازار کنونی جایگاه مناسبی داشته باشید و دغدغه ی امروزتان داشتن یک سایت سئو شده می باشد یعنی از چون و چرای این کار تا حدودی با خبر هستید و می دانید یک سایت به تنهایی اگر سئو لازم یعنی بهبود وضعیت سایتتان در گوگل انجام نشود در اصل انگار مغازه ای دارید که ویترین ندارد که این موضوع بسیار دور از ذهن می باشد . شرکت سایت کیپر مفتخر است تا سابقه ای درخشان و چندین ساله توانسته است سایت هایی با سئو مناسب تحویل مشتریان عزیزش بدهد و رضایت دو چندان را از جانب مشتری های خود داشته باشد چرا که هدف ما رضایت شما عزیزان از همکاری با ما می باشد و لبخند رضایت شما می تواند مشتری های دیگری را به مجموعه ی ما اضاف کند که این هدف بلند و پیروزمندانه را مدیون نیروهای متخصص و آموزش دیده می باشیم که در تک تک زمینه های مربوط به طراحی سایت ما را همراهی کرده اند .

برخی از سوالات پر تکرار

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

79

مضررات سپردن سئو به افراد ناشی

وقتی از اهمیت سئو برایتان گفتیم این موضوع نیز که سئو نیز به دستان هر کسی سپرده نشود نیز سفاف و مشخص است اما ما به صورت کامل در این جا توضیح می دهیم در واقع با سپردن سایتتان به کسانی که تخصص لازم را ندارند هر قدر هم با هزینه های اندک در واقع علاوه بر این که آن هزینه را از دست داده اید زمان با ارزش برای پیش بردن سایت تان نیز از دستتان در رفته و تمام هزینه های معنوی و مادی تان از دست رفته است و حتی ممکن است آسیب های جدی ای به بافت و زمینه ی اولیه ی سایت تان وارد کرده باشند . در واقع برای سئو سایت شیراز با توجه به نوع سایت و زمینه ی فعالیتتان متخصصان ما مجموعه ای از فعالیت های لازم را برای پیشرفت سایت شما انجام می دهند که این امری مهم است که کسی که سئو را می خواهد انجام دهد بداند برای کسب و کار شما و زمینه ی فعالیت شما چگونه فعالیت هایی بهتر و لازم است و از هزینه های بیهوده اجتناب کند تا سایت شما زودتر و زیبا تر جلوه ی نهایی خود را به دست بیاورد .

حال نوبت به این می رسد که در مورد ویژگی های برتر متخصصان سایت کیپر در زمینه ی سئو و طراحی سایت برایتان شرح دهیم .

ویژگی های برتر متخصصان سایت کیپر

وقتی از حرف ویژگی های برتر یک مجموعه به میان می آید قبل از این که ما بخواهیم در مورد خود بگوییم این را برای شما شرح می دهیم که ما از صد در صد مشتر ی هایمان به صورت کامل و دقیق صد در صد از خدمات ما و مسئولیت پذیری ما راضی هستند کماکان هر مشتری برای ما چه در سئو و چه در طراحی سایت و پخش تبلیغات تبدیل به مشتری های دائمی شده اند و تا حدی که مشتری های ما برای همکاران و دوستان و آشنایان ما را معرفی می کنند و در اصل این موضوع نشان دهنده ی مسئولیت پذیری و انجام تعهدات ماست حال به صورت خلاصه برایتان از ویژگی های برتری که هر شنونده ای را مجاب به انتخاب مجحوعه ی ما کرده تا کنون برایتان صحبت می کنیم . ویژگی های برتر مجموعه ی ما به قرار زیر می باشد :

داشتن انصاف در بحث هزینه ها و انجام تعهدات

داشتن حسن نیت در انجام تمام کارهایی که به مجموعه ی ما سپرده شده است

داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده در تمام امور چه در زمینه ی سئو و چه در زمینه ی طراحی سایت و همین طور در بخش تبلیغات جامع کارهایتان

بستن قراردادی کاملا دو طرفه و زیر نظر کارشناسان حقوقی با توجه به قوانین روز دنیا ( توضیح تکمیلی که در مورد این موضوع وجود دارد این است که ما قرارداد را با توجه به نیاز شما به صورت کامل و دقیق در قرارداد ذکر کرده تا شما از انجام تعهدات ما برای خودتان آسوده باشید )

داشتن تجربه ی کافی که مسئله مهم و اساسی ای در این زمینه و هر کار دیگری می باشد

تخصص کامل و مناسب برای انجام تمام امور سپرده شده

پشتیبانی به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل از سایت شما و سئو سایتتان

در نهایت قیمت هایی بسیار متناسب و مناسب در مقابل خدمات و کیفیت کاری بالا

جمع بندی انتهایی

این بود خلاصه ای از آن چه ما در زمینه ی سئو سایت در شیراز و یا هر منطقه ای از ایران انجام می دهیم و می توانیم خدمات کامل و جامع خودمان را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهید . شما فقط با یک بار انتخاب ما برای همیشه ما را در صدر انتخاب هایتان قرار خواهید داد . در مجموعه ی سایت کیپر نیروهای متخصص ما آماده اند تا پذیرای حضور گرمتان در کنار دیگر مشتریان ما باشند . هم اکنون با ما تماس گرفته و قرار ملاقاتی به صورت آنلاین و یا حضوری با ما برگزار کنید تا از خدمات ما بهره مند شوید .

آخرین نمونه کارها و مطالب آموزشی

اگر راجبه سئو سایت در شیراز سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

تعرفه های سئو و پشتیبانی

پرداخت نگهداری و پشتیبانی سایت بصورت پیش پرداخت می باشد و تا هر زمان که شما تمایل داشته باشید خدمات ما ادامه خواهد داشت ( به دلیل بازخورد بالای این روش تبلیغاتی معمولا پشتیبانی های به مدت طولانی از سوی مشتریان تمدید شده است )
هدف سایت کیپر ارائه خدمات به گونه ای است که نه تنها رضایت صد در صدی مشتریان را جلب خواهد نمود بلکه خوده مشتریان ما نیز ما را به دیگران معرفی خواهند کرد . با داشتن یک استراتژی خوب و برنامه ریزی منظم سایت شما را به صفحات اول گوگل می رسانیم تا بازخورد مناسب و خوبی از ان بگیرید .

تعرفه پلن پایه :

این پلن شامل سایت هایی می شود که خواهان بهینه سازی وب سایت خود برای کلیدواژه هایی هستند که رقابتی کمتری دارند و یا افردای که تصمیم دارند که هزینه ی کمتری بنمایند و نتیجه مطلوبی نیز از گوگل بگیرند

 • تولید محتوای عمومی

 • بهبود سئوی داخلی

 • بهبود سئوی کلیه صفحات

 • افزایش بک لینک های سایت

 • به روزرسانی های مداوم سایت

 • استفاده از ابزارهای گوگل برای بهبود رتبه

 • بهینه نمودن سرعت سایت

 • سئوی تصاویر سایت

 • رفع خطاهای سایت

تعرفه ماهیانه : 1,200,000

تعرفه پلن حرفه ای :

اگر رقابت در کلمه کلیدی شما زیاد باشد و قصد دارید که در مدت زمان کمتری نتیجه بگیرید و یا اینکه در کلید واژه های بیشتری رتبه های نخست را کسب نمایید این پلن مناسب شما می باشد ، ما با استفاده تیمی متخصص و با تجربه تمام سعی خود را خواهیم نمود تا هر چه زودتر به نتیجه دلخواه خود دست یابید .

 • تولید محتوای عمومی و تخصصی

 • بهبود سئوی داخلی

 • بهبود سئوی کلیه صفحات

 • افزایش بک لینک های سایت

 • به روزرسانی های مداوم سایت

 • استفاده از ابزارهای گوگل برای بهبود رتبه

 • بهینه نمودن سرعت سایت

 • سئوی تصاویر سایت

 • رفع خطاهای سایت

 • بک اپ گیری منظم از سایت

 • بهبود امنیت وب سایت

 • درج رپورتاژ در سایت های مناسب

 • ایجاد تغییرات لازم در طراحی سایت

تعرفه ماهیانه : 2،500،000

تعرفه پلن ویژه :

با انتخاب این پلن ما با استفاده از بهترین افراد خود وب سایت شما را با یک استراتژی مناسب و با تداوم فعالیت های خود وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن به نتایج گوگل تبدیل خواهیم نمود و هزاران بازدید کننده به سایت شما روانه خواهیم کرد .

 • تولید محتوای عمومی و تخصصی

 • بهبود سئوی داخلی

 • بهبود سئوی کلیه صفحات

 • افزایش بک لینک های سایت

 • به روزرسانی های مداوم سایت

 • استفاده از ابزارهای گوگل برای بهبود رتبه

 • بهینه نمودن سرعت سایت

 • سئوی تصاویر سایت

 • رفع خطاهای سایت

 • بک اپ گیری منظم از سایت

 • بهبود امنیت وب سایت

 • درج رپورتاژ در سایت های معتبر

 • ایجاد تغییرات لازم در طراحی سایت

 • فعالیت در شبکه های مجازی

 • تبلیغات در سایت های آگهی

 • انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ

تعرفه ماهیانه : 4،500،000

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp
[fusion_builder_column type=”1_2″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” backgr

2021-09-05T06:23:38+00:00دسته‌بندی نشده|دیدگاه‌ها برای سئو سایت در شیراز بسته هستند