طراحی سایت سمپاشی

سئو سایت شرکت نظافت

قبل از آن که در مورد سئو سایت شرکت نظافتی صحبت کنیم و چگونگی مراحل به دست آوردن یک سئو خوب را بررسی کنیم باید درمورد این بدانیم که چرا و به چه دلیل در دنیای کنونی و قرن 21 لازم است یک سایت داشته باشید  و علاوه بر داشتن یک سایت لازم است سئو آن را به یک سئو خوب و رتبه دار تبدیل کنیم ، در این مقاله به تک تک این سوالات به صورت کاملا دقیق و آسان توضیح خواهیم داد .

طراحی سایت ارزان

چرا باید سایت داشته باشیم ؟

وقتی صحبت از داشتن سایت می شود خیلی ها دچار سردرگمی می شوند که چگونه یک طراحی سایت خوب داشته باشند و چگونه بتوانند آن را مدیریت کنند و از هزینه ای که برای آن کرده اند نتیجه ی مطلوبشان را بگیرند . ما اینجاییم تا به شما بگویییم همان طور که در گذشته های دور دنیای مجازی به اندازه ی زمان حال مطرح نشده بود و حال جای خود را بسیار در خانه های مردم باز کرده این مسائل نیز به راحتی برایتان قابل حل شدن می باشد و می توانید بهترین طراحی سایت را با بهترین مدیریت برا خود داشته باشید و به جای دست دست کردن شروع به انتخاب یک طراح سایت مناسب بکنید تا بتوانید در نتیجه به سئو سایت شرکت نظافتی مورد نظرتان برسید .

در اصل هرچه دیرتر اقدام به داشتن سایت و انجام سئو برای آن انجام دهید در اصل چند قدمی از دنیای مجازی دور شده اید و این دور شدگی می تواند منجر به اختتام کسب و کار شما شود چرا که هر روزه دنیای مجازی مخصوصا موتور جستجوگر گوگل بیشتر از قبل پر می شود از صفحاتی که مشتری های نیاز هایشان را در بین این صفحه ها جستجو می کنند .

سئو به چه معناست ؟

کلمه ی سئو که گرفته شده از کلمه ی بهینه سازی موتور جستجو می باشد یک روندیست که اگر درست مدیریت شود و درست انجام شود سایت شما را به صفحه ی اول گوگل می رساند . در اصل  سئو به اقداماتی گفته می شود که کمک کند سایت شما در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد و گوگل آن را به عنوان یک سایت خوب و درست به صفحه اول خود راه دهد البته همین صفحه ی اول گوگل بسیار جای صحبت دارد چرا که منظور از صفحه ی اول گوگل در کلمه ی مورد نظر شماست که به عنوان انتخاب شما بر روی آن کار شده و آن را به گونه ای سئو کرده تا گوگل آن را به اول بشمارد .

برای درک راحت تر موضوع این گونه می گوییم که مثلا شما به دنبال سئو سایت شرکت نظافتی هستید و می خواهید هر وقت مخاطبان شما ، کلمه ی شرکت نظافتی را در موتور جستجوگر گوگل جستجو کردن به شرکت شما دست بیابند . حال سئو کردن در سایت شما یعنی درست همین کار که هر وقت مخاطبان شما به دنبال چنین شرکتی گشتند سایت شما اولین گزینه ی انتخابی آن ها باشد اما یه سوال مهم تر دیگری که پیش می آید این است که چگونه این امر محقق می شود .

چگونه سایت را سئو کنیم ؟

معنی کلمه ی سئو را به صورت کامل متوجه شدیم و فهمیدیم برای سئو شرکت نظافتی باید خود را در گوگل به اثبات برسانیم حال می خواهیم بدانیم این فرآیند بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو را چگونه می توانیم برای سایت خود به دست بیاوریم .

برای انجام سئو شما هم می توانید اقدامات لازم را خودتان انجام دهید و همین طور اگر می خواهید زودتر نتیجه ی مطلوب را بگیرید همین طور کار تخصصی تر و حرفه ای تر انجام شده باشد می توانید و بهتر است کار را به متخصصان در این زمینه بسپارید تا آن ها به صورت کامل و دقیق ریز به ریز را برایتان انجام دهند تا سایت شما در گوگل در کلمات مورد نظرتان درخششی زیبا داشته باشد و اولین انتخاب مشتری هایتان بشوید .

خلاصه ای از فعالیت های سئو تخصصی :

برنامه ریزی منظم و دقیق برای انجام هر گونه فعالیتی بر روی سایت

محتوا گذاری های منظم و مناسب و با توجه به نیاز روز دنیا و نیاز سایت شما برای به دست آوردن صفحه ی اول گوگل

لینک گذاری و بک لینک گیری از سایت های معتبر و مطمین برای ارج نهادن به سایت از نظر و دید گوگل

انجام یک سری امور مربوط به محتوا گذاری برای ارزش یافتن محتوا از نظر گوگل برای بهتر دیده شدن

انجام امور مختلف برای تغییر های مختلف صفحه های سایت در صورت نیاز و یا در صورت تقاضای شما

افزودن افزونه های مختلف برای کاربردی تر کردن سایت برای مخاطبان

گرفتن تبلیغات در صفحات مختلف دیگرسایت ها در صورت نیاز سایت

انجام تمام امور مربوط به پشتیبانی و سئو سایت شما هر آن چه که در قرارداد بین شما ذکر شده است و یا شما از آن ها خواسته اید

برخی از سوالات پر تکرار

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

79

علت داشتن سئو برای سایت

حال که علت داشتن سایت را فهمیدیم و بعد از آن در مورد سئو دانستیم باید بدانیم چرا سئو سایت شرکت نظافتی را باید بخواهیم و به چه علت به آن نیاز داریم  . تقریبا در مورد سئو می دانیم و کماکان در مورد علت نیازمان بهش نیز می دانیم اما یک نکته ی مهمی که کمتر به آن پرداخته می شود این است که سایت مثل یک ویترین مغازه شما می ماند و یا مثل شکل ظاهری دفتر وشرکت  شماست و اگر این سایت شلختگی و نامرتبی داشته باشد صد در صد وقتی مشتری به داخل سایت شما می آید سردرگم می شود و به زودی سایت شما را ترک می کند اما اگر سایتتان نظم و ترتیب داشته باشد و مطالب مورد نیاز و مناسبی داشته باشد مراجعه کننده ساعت ها را در سایت شما وقت می گذراند و این امتیازیست که گوگل به شما می دهد حال اگر حتی نیازی به صفحه ی اول گوگل ندارید اما باید سایتان نظم و ترتیب خودش را داشته باشد تا برایتان مثمر ثمر باشد و این امر محقق نمی شود مگر با انجام سئو برای سایتتان که خود مسبب بهتر دیده شدن شما می شود . و این موضوع برای همه ی کسانی که سایت دارند ملزم است که یا برای سئو سایت خود توسط متخصصان اقدام کنند و یا تیم پشتیبانی ای را برای نظم و محافظت های ابتدایی و یا پیشرفته تر برای سایت خود در نظر بگیرند چرا که سایت نیاز به مراقبت و تمدید برخی امکاناتش را دارد و اگر شما این امر را مورد نظر نگیرید سایتتان به نزول می رسد .

معرفی مجموعه سایت کیپر

در مجموعه ی سایت کیپر متخصصان در تمام امور مربوط به یک سایت در حال خدمت رسانی به مشتری های عزیز و دائمی خودشان هستند و همه روزه به صورت دائمی بر روی سایت های مشتری ها فعالیت های لازم را در زمینه های مختلف مثل سئو سایت شرکت نظافتی انجام می دهند و در این زمینه هر گونه سوال و موضوعی برای سایت وجود داشته باشد به صورت کامل برایشان انجام می دهند . از ویژگی های برترمجموعه ی سایت کیپر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تعهد کاری بالا به نسبت آن چه شما از ما می خواهید

حضور متخصصین در تمام امور

داشتن قرارداد کاملا دو طرفه با شما

حسن نیت در انجام امور محوله

پاسخ گویی دقیق و سریع به سوالات شما

داشتن برنامه ریزی دقیق و بلند مدت برای سایت شما

انجام تمام امور مربوط به سایت از طراحی و سئو سازی و حتی انجام تبلیغات در صورت نیاز

ساخت تیزر تبلیغاتی در جهت کمک به سایت

و دیگر مواردی که می تواند به سایت شما برای رو به جلو بودن کمک شایانی بکند

راه های ارتباطی با مجموعه سایت کیپر

مجموعه ی سایت کیپر آماده اند تا در صورت نیاز با شما به صورت حضوری و یا آن لاین قرار ملاقاتی بگذارند تا شما بتوانید از چگونگی عملکرد ما مطلع شوید و در صورت تمایل با  هم قراردادی در جهت آسایش شما از عملکرد ما بسته می شود . شما برای قرار ملاقات حضوری می توانیم با شماره های ما تماس گرفته و یک وقتی را با توجه به برنامه ی مجموعه و زمان شما قرار دهیم و به آدرس ما که در زیر گفته شده مراجعه کنید و یا می توانید همین قرار را به صورت آن لاین و غیر حضوری با ما داشته باشید و بدانید قرارداد در هر نوع از قرار ملاقات با شما در صورت تمایل بسته می شود و به شما داده می شود .

آدرس مجموعه سایت کیپر  به قرار زیر می باشد :

انقلاب ساختمان فروردین روبروی سینما سپیده طبقه همکف واحد یک

شماره های تماس ما  :

09029085778

021667969370

آخرین نمونه کارها و مطالب آموزشی

اگر راجبه سئو سایت شرکت نظافتی سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

تعرفه های سئو و پشتیبانی

پرداخت نگهداری و پشتیبانی سایت بصورت پیش پرداخت می باشد و تا هر زمان که شما تمایل داشته باشید خدمات ما ادامه خواهد داشت ( به دلیل بازخورد بالای این روش تبلیغاتی معمولا پشتیبانی های به مدت طولانی از سوی مشتریان تمدید شده است )
هدف سایت کیپر ارائه خدمات به گونه ای است که نه تنها رضایت صد در صدی مشتریان را جلب خواهد نمود بلکه خوده مشتریان ما نیز ما را به دیگران معرفی خواهند کرد . با داشتن یک استراتژی خوب و برنامه ریزی منظم سایت شما را به صفحات اول گوگل می رسانیم تا بازخورد مناسب و خوبی از ان بگیرید .

تعرفه پلن پایه :

این پلن شامل سایت هایی می شود که خواهان بهینه سازی وب سایت خود برای کلیدواژه هایی هستند که رقابتی کمتری دارند و یا افردای که تصمیم دارند که هزینه ی کمتری بنمایند و نتیجه مطلوبی نیز از گوگل بگیرند

 • تولید محتوای عمومی

 • بهبود سئوی داخلی

 • بهبود سئوی کلیه صفحات

 • افزایش بک لینک های سایت

 • به روزرسانی های مداوم سایت

 • استفاده از ابزارهای گوگل برای بهبود رتبه

 • بهینه نمودن سرعت سایت

 • سئوی تصاویر سایت

 • رفع خطاهای سایت

تعرفه ماهیانه : 1,200,000

تعرفه پلن حرفه ای :

اگر رقابت در کلمه کلیدی شما زیاد باشد و قصد دارید که در مدت زمان کمتری نتیجه بگیرید و یا اینکه در کلید واژه های بیشتری رتبه های نخست را کسب نمایید این پلن مناسب شما می باشد ، ما با استفاده تیمی متخصص و با تجربه تمام سعی خود را خواهیم نمود تا هر چه زودتر به نتیجه دلخواه خود دست یابید .

 • تولید محتوای عمومی و تخصصی

 • بهبود سئوی داخلی

 • بهبود سئوی کلیه صفحات

 • افزایش بک لینک های سایت

 • به روزرسانی های مداوم سایت

 • استفاده از ابزارهای گوگل برای بهبود رتبه

 • بهینه نمودن سرعت سایت

 • سئوی تصاویر سایت

 • رفع خطاهای سایت

 • بک اپ گیری منظم از سایت

 • بهبود امنیت وب سایت

 • درج رپورتاژ در سایت های مناسب

 • ایجاد تغییرات لازم در طراحی سایت

تعرفه ماهیانه : 2،500،000

تعرفه پلن ویژه :

با انتخاب این پلن ما با استفاده از بهترین افراد خود وب سایت شما را با یک استراتژی مناسب و با تداوم فعالیت های خود وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن به نتایج گوگل تبدیل خواهیم نمود و هزاران بازدید کننده به سایت شما روانه خواهیم کرد .

 • تولید محتوای عمومی و تخصصی

 • بهبود سئوی داخلی

 • بهبود سئوی کلیه صفحات

 • افزایش بک لینک های سایت

 • به روزرسانی های مداوم سایت

 • استفاده از ابزارهای گوگل برای بهبود رتبه

 • بهینه نمودن سرعت سایت

 • سئوی تصاویر سایت

 • رفع خطاهای سایت

 • بک اپ گیری منظم از سایت

 • بهبود امنیت وب سایت

 • درج رپورتاژ در سایت های معتبر

 • ایجاد تغییرات لازم در طراحی سایت

 • فعالیت در شبکه های مجازی

 • تبلیغات در سایت های آگهی

 • انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ

تعرفه ماهیانه : 4،500،000

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

  ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
  خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
  تبلیغات در صفحه اول گوگل

  ثبت ديدگاه