طراحی سایت سمپاشی

طراحی سایت حرفه ای در اردبیل

به صورت کلی و همگانی طراحی سایت حرفه ای می دانیم که امری ضروری و جدا نا پذیر برای رشد و پیش برد کسب و کار و یا حرفه ی مان است . در این زمینه می خواهیم بدانیم چگونه طراحی سایت حرفه ای در اردبیل داشته باشیم و بدانیم چه پارامتر هایی لازم است رعایت کنیم تا یک سایت به بهترین سایت در گوگل تبدیل شود و در همین طور با اصطلاحات رایج در طراحی سایت آشنا شویم تا بدانیم از یک طراح سایت چه بخواهیم که لازم برای کسب و کار ما باشد .

طراحی سایت ارزان

انتخاب بهترین طراح سایت در اردبیل

همیشه وقتی حرف از حرفه و شغل کسی می شود دیده می شود که شخص مورد نظر از تمامی سرمایه ی خود استفاده می کند تا بهترین مغازه و یا بهترین خدمات و بهترین ها را برای ارائه به مشتری داشته باشد تا بدین وسیله بهترین در امد را از آن خود کند در مورد طراحی سایت نیز به همین منوال می باشد چرا که سایت شما ویترین کسب و کار شماست هرچه سایت با کیفیت تری داشته باشید که سرعت پردازش بهتری داشته باشد و همچنین امکانات رفاهی بیشتری برای مشتریتان یا مخاطبتان داشته باشد در اصل توانسته اید خدمات ایده آلی را به مخاطب خود داده باشید که بدین وسیله در موتور جستجوگر گوگل می توانید خود را به صفحه ی اول برسانید و تمام مخاطبان را از آن خود کنید . برای داشتن بهترین طراحی سایت حرفه ای در اردبیل می توانید با متخصصان ما در این زمینه تماس بگیرید .

ویژگی های سایت حرفه ای

نوبت به مسئله ی بسیار مهم در طراحی سایت حرفه ای می رسد و آن این است که یک سایت حرفه ای چه ویژگی هایی را باید در ابتدا داشته باشد برای داشتن یک سایت حرفه ای قبل از هر چیزی این نکته را باید رعایت کنیم که طراحی سایت حرفه ای را از حرفه ای ها بخواهیم که در این زمینه پیشینه ی مناسب و عملکرد مناسبی داشته اند تا بتوانند یک سایت حرفه ای را برای شما طراحی کنند . در این جا گروه متخصصین سایت کیپر آماده اند تا یک سایت حرفه ای را همان طور که شما می خواهید برایتان طراحی کنند .

ویژگی های یک سایت حرفه ای

 1. اول از همه مهم است که یک طراح مناسب و حرفه ای را برای این کار استخدام کنید ( برای داشتن شماره های تماس طراحان حرفه ای و متخصین می توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید )
 2. یک طراحی خوب مستلزم طراحی ظاهری و گرافیکی مناسب نیز می باشد
 3. برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ای در اردبیل لازم است تمام نکات مربوط به سئو از ابتدا برای سایتتان در نظر گرفته شود
 4. یک طراح حرفه ای در حین طراحی حرفه ای یک سایت در مورد ایمنی سایت و رعایت موارد مربوط به هک شدن و یا ویروسی شدن در مقابل ویروس های احتمالی از سمت رقبا و یا باگ های سیستمی
 5. یک سایت حرفه ای علاوه بر این که تمام موارد بالا را در خود جای می دهد می توان گفت تمام امکانات رفاهی مربوط به اموری که برای مخاطبان لازم می شود را در خود دارد که در این زمینه می توان به مواردی همچون درگاه پرداخت آنلاین اشاره کرد و یا بسته به نوع سایت امکانات دیگر این چنینی .
 6. یک سایت حرفه ای از ابتدا تا انتهای کار را در سایت خود مشخص می کند تمام صفحات را با دقت و برنامه ریزی درست پایه ریزی می کند و مطالب مناسب را در سایت خود قرار می دهد تا مخاطبان نهایت استفاده را از خدماتی که آن ها می خواهند ارائه بدهند ببرند .

 

نکاتی در مورد سئو

ممکن است شماایی که به دنبال طراحی سایت حرفه ای در اردبیل و یا هر منطقه ای از ایران زمین هستید کلمه ی سئو زیاد به گوشتان خورده باشد و ممکن است تا حدودی با معنی آن آشنا باشید و یا ممکن است تا به حال از معنی سئو چیزی ندانسته باشید ، در این جا ما صفر تا صد سئو را به صورت روان توضیح می دهیم تا بدانید سئو به چه معناست و چه لزومی دارد که یک سایت حتما سئو داشته باشد و همین طور بدانید چگونه خودتان ، سئو سایتتان را افزایش دهید البته اگر این کار را به متخصصان خودش بسپارید بسیار بهتر و سریع تر نتیجه ی مطلوب را کسب می کنید اما ما در این جا انجام برخی امور مربوط به سئو را که تخصص کمتری لازم دارد برایتان توضیح می دهیم .

برخی از سوالات پر تکرار

  چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

  تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

  پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

  در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

  دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

  شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

  ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
  سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

  برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

  برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

  سئو یعنی چه ؟

  سئو به معنی بهبود وضعیت سایت در موتور جستجوگر گوگل می باشد این خلاصه ای از معنی کلمه ی سئو می باشد اما باز هم معنی ساده تری برایتان داریم سئو اموریست که شما بر روی سایتی که به صورت کامل طراحی شده انجام می دهید تا سایتتان را گوگل به عنوان سایت خوب منظم و دقیق بشناسد و سایت شما را در لغاتی که بر روی آن کار کرده اید به صفحه ی اول گوگل بیاورد که به دست آوردن این صفحه ی اول گوگل بسیار امری مهم و حیاتی برای شماست چرا که وقتی شما به صفحه ی اول گوگل در کلمات مورد نظرتان دست یافته اید در اصل سایت شما به دیده ی تمام مخاطبانتان رسیده است و این یعنی افزایش در آمد به صورت حرفه ای با یک سایت حرفه ای .

  اهمیت داشتن سئو

  ما تا به این جا معنی کلمه ی سئو را متوجه شدیم و همین طور اهمیتش برایمان روشن شد چرا که اگر بر روی سئو سایت تان فعالیت نکنید هر چه قدر هم سایت حرفه ای و درستی داشته باشید به مرحله ی دیده شدن ( به معنی دیگر سئو شدن  ) نمی رسد که بخواهد مخاطبان آن را انتخاب کنند . در اصل یک سایت حرفه ای و درست لازم است هم در حین طراحی درست و دقیق سئو شود و هم بعد از اتمام طراحی به صورت دقیق و کامل سئو بر رویش انجام شود .

  چگونه  سایت را سئو کنیم ؟

  حال می خواهیم بدانیم بعد از طراحی سایت حرفه ای در اردبیل چگونه بر روی سئو آن کار کنیم تا یک سئو مورد قبول برای موتور جستجوگر گوگل شود . در اصل گوگل نظم و ترتیب را بسیار دوست دارد و اگر شما به صورت منظم و دقیق و همین طور درست بر روی سایت خود فعالیت های لازم را انجام دهید صد البته گوگل شما را مورد تایید خود قرار می دهد اما یک نکته ی مهم تر و اساسی تری که وجود دارد این است که بهتر است برای فعالیت های سئو خود ، این امر را به دستان متخصصان مربوطه بسپارید تا بهترین نتیجه های مطلوب را از آن خود کنید چرا که متخصصان در بک لینک گیری در این زمینه تخصص و تبحر بیشتری دارند و همین طور در تمام زمینه های مربوط به پشتیبانی و یا همان انجام سئو .

  ریز نکات سئو کاری

  وقتی صحبت از سئو می شود بعد از داشتن اطلاعات بالا لازم است بدانید چه نکاتی به غیر از تبحر و تجربه و تخصص می تواند به شما در این زمینه کمک کند . به عنوان یکی از نکات مهمی که در مورد سئو کاری یک سایت صحبت می شود می توان گفت شما می توانید با تولید محتوا مناسب و کار آمد با توجه به موضوع سایت تان به سئو سایت خود کمک کنید و البته همان طور که گفتیم این تولید محتوا باید دقیق درست و منظم انجام شود تا بهترین نتیجه را از خروجی برایتان به ارمغان بیاورد . تولید محتوا امری مهم و اساسی در سئو یک سایت می باشد که کمک می کند گوگل شما را به صفحه ی اول خود در کلماتی که بر روی آن ها زمان گذاشته اید برساند . اگر با تیم تخصصی سایت کیپر همکاری داشته باشید در انتهای طراحی سایت یک آموزش کامل برای مدیریت سایتتان به شما می دهند که در آن آموزش ها یک سری از آموزش های انجام سئو نیز جا داده شده است تا شما خود نیز بتوانید و بدانید چگونه تا حدودیی سئو سایت خود را به پیش ببرید .

  هزینه یک سایت حرفه ای

  همیشه یک پخش مهم و اساسی که در نظر گرفته می شود بحث هزینه های یک موضوع می باشد اما همان طور که از اهمیت حضور شما در دنیای مجازی می توانیم بگوییم نیز از این که سایت شما نیز باید حرفه باشد تا درخششی زیبا را از آن کسب و کار و حرفه ی شما بکند نیز می گوییم اما بسته به این که شما چگونه سایتی می خواهید با چه مقدار زمان هزنیه ی در نظر گرفته برای شما متفاوت می باشد به عنوان مثال اگر شما یک سایت معرفی می خواهید هر چه قدر هم که بخواهید سایتتان حرفه ای و دقیق و جامع باشد با هم هزینه ی بسیار کم تری به نسبت یک سایت فروشگاهی برایتان بر می دارد . در اصل برای طراحی سایت حرفه ای در اردبیل و یا هر نقطه ای از ایران که هستید لازم است اول بدانید چگونه سایتی مناسب کسب و کار و حرفه ی شماست و بعد از آن بدانید تا چه میزان می خواهید از آن سایت بهره برداری انجام دهید تا بتوانیم قیمت های حدودی را برای یک سایت در بیاوریم اما با توچه به اهمیت موضوع مهم است که شما به دنبال ارزان ترین ها نباشید و در اصل به دنبال حرفه ای ها و متخصصان باشید و حال از آن ها هزینه ی کمتری را برای سایتتان در خواست کنید البته انتظار ما از آینده ی مجازی بسیار بالاست و همان طور که می دانید هر روزه فضای مجازی در بین عموم جای بیشتری باز می کند و چه بهتر که شما جز اولین  ترین های حرفه ای در کسب و کارتان در فضای مجازی باشید تا نام و آوازه ی شما به صورت حرفه ای  در همه جا گسترده شود .

  چگونه یک طراحی حرفه ای را بشناسیم ؟

  برای داشتن یک سایت حرفه ای همان طور که گفته شد قبل از هر چیزی لازم است یک طراح حرفه ای نیز در این زمینه وجود داشته باشد حال می خواهید بدانیم در بین طراحان سایت از کجا بدانیم کدام یک حرفه ای بوده تا ما آن را انتخاب کنیم . در اصل برای انتخاب یک طراح خوب و حرفه ای باید ببینیم آیا ویژگی های زیر را در آن طراح میبینیم یا نه ؟ چون هر طراحی حرفه ای باید قبل از هر چیزی ویژگی های زیر را داشته باشد تا ما بتوانیم به آن شخص اعتماد کنیم

  • داشتن انصاف در انجام امور
  • داشتن تعهد کاری بالا
  • بستن قرارداد کاملا دو طرفه زیر نظر کارشناسان حقوقی
  • تخصص لازم و کافی در طراحی
  • قیمت مناسب در مقابل کیفیت متقابل و بالا
  • داشتن نیروهای متخصص در امور مختلف مربوط به سایت
  • و موارد دیگری که می توانید در مجموعه ی سایت کیپر پیدا کنید

  این نکات بسیار مهم و ارزنده هستند و اگر به دنبال گروهی هستید که نکات بالا را تمامی در خود جای داده باشند به شما توصیه می کنیم با متخصصین سایت کیپر در مجموعه ی مجازی مارکت تماس گرفته تا تمام سوالات شما را به صورت کاملا دقیق و درست توضیح داده و هر گونه ابهامی که در زمینه های بالا و یا سوالات دیگری که در زمینه ی طراحی سایت دارید را برایتان به صورت کامل و دقیق شرح دهند .

  راه های ارتباطی با طراحان حرفه ای مجموعه سایت کیپر

  اگر می خواهید حرفه ای باشید و سایت حرفه ای را از آن خود کنید هم اکنون با مجموعه ی سایت کیپر تماس گرفته و یا به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری قرار ملاقاتی را با مجموعه ی ما در این زمینه بر قرار کنید تا بتوانید یکی از بهترین مشاوره های کاری خود را در زمینه ی طراحی سایت حرفه ای و یا سئو سازی سایت با ما داشته باشید تا بتوانید درخششی دو چندان را از طراحی سایت با ما از آن خود و کسب و کار خود کنید .

  آدرس ما : تهران خیابان انقلاب ساختمان فروردین روبروی سینما سپیده طبقه همکف واحد یک مجموعه ی سایت کیپر آقای انصاری

  شماره های تماس

  02166989370

  09029085778

  تعرفه های به روز طراحی سایت

  هزینه های طراحی سایت های شرکتی تا حد زیادی می تواند توافقی باشد و بنا به خواسته و بودجه شما قیمت نهایی تعیین گردد . ما در مجموعه سایت کیپر همواره سعی داریم که کمترین قیمت را نسبت به رقبا و شرکت های مطرح به متقاضیان ارائه دهیم و در عین حال کیفیت بالاتری را نیز برای آنها به انجام برسانیم

  پلن پایه

  سایت های شرکتی گروه اول دارای کلیه امکانات لازم برای داشتن یک حرفه ای هستند و کاملا هم بر اساس اصول سئو طراحی خواهند گردید وجه تمایز این دسته از وب سایت ها با پلن های بالاتر تعداد صفحات طراحی شده ، گرافیک استفاده شده ، افزونه های نصب شده در سایت ، شخصی سازی سایت و سایر امکانات دیگر می باشد . اگر قصد دارید که با سایتی ساده اما در عین حال حرفه ای فعالیت اینترنتی خود را آغاز نمایید این دسته از سایت ها مناسب شما می باشد .

  قیمت حدودی : 1،800،000

  پلن حرفه ای

  سایت ها طراحی شده با کیفیت این پلن استاندارد ، اصولی و حرفه ای می باشند و بدون نقص و ایراد خدمت شما عزیزان تحویل داده خواهند شد . بر خلاف سایت های شرکتی پلن پایه در این دسته بندی وب سایت ها دارای گرافیک بسیار جذاب تر و امکانات بسیار بیشتری خواهند بود …

  قیمت حدودی : 3،500،000

  پلن پیشرفته

  اگر برای شرکت و یا کسب کار خود نیاز به یک سایت برازنده با امکانات بسیار و گرافیک جذاب و زیبا داشتید این دسته از سایت ها در گروه پلن پیشرفته مناسب شما می باشد . طراحی سایت های پیشرفته ما کاملا برای اساس سئو و گوگل و با کاربری آسان برای بازدید کنندگان و همچنین مدیران می باشد . طراحی ظاهری این وب سایت ها هم در ورژه موبایل و هم در ورژن سیستم نگاه هر بازدید کننده ای را مجذوب خواهد نمود

  قیمت حدودی : 5،200،000

  کد نویسی از پایه

  اگر خواهان طراحی سایت با استفاده از کد نویسی از صفر هستید بایستی از طریق یکی از راه های ارتباطی در انتهای صفحه با ما تماس داشته باشید تا قیمت حدودی با توجه به خواسته و نیاز شما اعلام گردد . سایت های کد نویسی مناسب برای سایت هایی می باشد که دارای موارد محاسباتی و عملیاتی پیچیده  و زیادی باشند و تعرفه های آن نیز به مراتب بالاتر از تعرفه های قبلی خواهد بود

  قیمت : نیاز به استعلام


  برای اطلاع دقیق تر نسبت به نحوه و شرایط عقد قرارداد و جزییات هر پلن وارد صفحه تعرفه ها در منوی اصلی شوید .

  آخرین نمونه کارها و مطالب آموزشی

  این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
  HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API. خبرخوان به روز نمی شود.

  اگر راجبه طراحی سایت حرفه ای در اردبیل سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

  طراحی سایت در کرمانشاه

  برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

  Watsapp

   ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
   خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
   تبلیغات در صفحه اول گوگل

   ثبت ديدگاه