طراحی سایت سمپاشی

طراحی سایت دوربین مداربسته

اگر به دنبال یک طراحی سایت برای کسب و کارتان می گردید و می خواهید یک طراحی سایت دوربین مداربسته کامل وجامعی داشته باشید لازم است از قبل پیش زمینه ی فکری ای در مورد نحوه ی طراحی توسط طراح و همین طوربرای این که بتوانیم  ،  چگونه  بهترین شرکت طراحی سایت را در بین شرکت های موجود پیدا کنیم لازم است مطالب این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا در نتیجه بهترین تصمیم را برای خود بگیرید

طراحی سایت ارزان

علت لزوم داشتن سایت

این که امروزه هر روز بیشتر از قبل ما وابسته به دنیای مجازی می شویم و تکنولوژی در زندگیمان پر رنگ تر می شود را نمی توان انکار کرد و چه بسا حضور در این دنیای مجازی بسیار بهتر از سنت های قدیمی برای کسب و کارها باشد و همین طور حضور تکنولوژی نیز در زندگیمان بسیار حائز اهمیت می باشد و در کنار اهمیت می توان گفت بسیار آسودگی را برایمان فراهم کرده است . با وجود تمام آن چه که گفته شد باز نیز می توانیم در مورد لزوم داشتن طراحی سایت دوربین مدار بسته برایتان بنویسیم ، در اصل در حال حاضر رقابت در این زمینه ها بسیار بالا رفته و تا حدی که می توان گفت روش های قدیمی برای کسب و کار و به دست اوردن اعتبار در بازار بسیار عوض شده و برای این که همچنان در این رقابت باقی بمانیم و بتوانیم از این فرصت استفاده ای دو چندان ببریم تا دیر نشده باید طراحی سایت خود را به دستان متخصصین متبحر بسپاریم . حال سوال می شود کدامین یک از متخصصان می توانند برایم ان چه را که می خواهیم تعبیه کنند .

نحوه ی طراحی سایت

در مورد این که یک سایت به چه گونه طراحی می شود می توان گفت که طراحان معمولا به دو روش برایتان سایت ها را طراحی و تعبیه می کنند .

 • روش اول به صورت کد نویسی
 • روش دوم ( که بسیار معمول تر است ) به صورت قالب های ورد پرس

این دو روش روش هاییست که متخصصین می توانند برای طراحی سایت دوربین مداربسته در نظر بگیرند اما این که کدام یک برای کسب و کار شما مناسب تر است سوال می باشد .

در حال حاضر بیشتر سایت های زیبایی که نظر شما را جلب می کنند در قالب های وردپرس می باشند . در اصل بیشتر متخصصین شما را تشویق به انتخاب این قبیل طراحی ها می کنند چرا که علاوه بر این که شما هزینه ی بسیار مقرون به صرفه تری را تقبل می کنید در کنار آن یم طراحی ویژه و کار آمد که بسیار می تواند برایتان ثمره داشته باشد را در این قبیل قالب ها خواهید داشت .

متخصصین سایت کیپر در مجازی مارکت اماده اند تا شما هر آن چه که می خواهید را برایتان طراحی و تعبیه کنند چه به صورت کد نویسی و چه به صورت قالب های ورد پرس و همین طور آماده اند تا تمام سوالات شما را به صورت مشاوره ای کاملا رایگان برطرف کنند .

مرحله های یک طراحی سایت چگونه است ؟

نوبت به این می رسد که شما بدانید اگر یک طراحی سایت دوربین مدار بسته را برای خود به متخصصین ما سپرده باشین چه مراحلی را از ابتدا تا انتها برایتان طی می شود . در اصل در این جا می خواهید در مورد طراحی سایت با قالب های ورد پرس برای شما صحبت کنید و اگر می خواهید در مورد کد نویسی با ما صحبت کنید لازم است با شماره های تماس ما با ما در ارتباط باشید .

وقتی شما از ما یک طراحی سایت شکیل و زیبا می خواهید قبل از هرچیزی ما با شما چه صورت حضوری و چه به صورت آنلاین و حتی به صورت تلفنی یک قرار ملاقاتی را تعیین می کنیم تا در آن هر آن چه که شما می خواهید را در قرارداد مورد نظرمان ذکر کنیم تا در انتهای کار هم شما و هممتخصصین ما از خروجی کار مطمئن و آسوده خاطر باشند در اصل نحوه ی کار با ما به قرار زیر می باشد :

قرار حضوری یا آنلاین و یا حتی تلفنی

بستن قرارداد کاملا دو طرفه و دقیق زیر نظر کارشناسان حقوقی

انتخاب نوع سایت توسط شما

شروع کار بعد از عقد قرارداد و پرداخت مبلغ تعیین شده

طراحی اولیه و انجام کار هایی که شما خواسته اید

ارسال طرح اولیه برای شما و تایید برای ادامه ی طرح

انجام باقی کارهای خواسته شده شما

افزودن افزودنی های لازم و یا انتخابی برای سایتان

ارسال طرح نهایی برای تایید نهایی شما

آموزش های لازم برای شما تا بتوانید خود سایت را در صورت لزوم مدیریت کنید

تمام مراحلی که در بالا ذکر شد مرحله به مرحله برای شما انحام می شود تا شما بتوانید بهترین نتیجه ی مطلوب را از همکاری با ما داشته باشید .

برخی از سوالات پر تکرار

ویژگی های برتر متخصصین تیم سایت کیپر

ما اینجاییم تا بهترین خدمات ممکن را برای شما رقم بزنیم تا بتوانید بعد از تحویل کار سایتی داشته باشید که تمام نکان لازم برای یک طراحی سایت ابتدایی را دارا باشد در مورد نکاتی که یک طراحی ابتدایی لازم دارد در همین مقاله صحبت خواهیم کرد ) حال برای این که اطمینان خاطر برای انتخاب ما داشته باشید ما ویژگی های برتر خود را به نسبت بقیه همکاران برایتان عنوان می کنیم تا آسودگی خاطر در حین طراحی سایت برایتان فراهم شده باشد .

 • حسن نیت در انجام تمام امور محوله
 • داشتن قرارداد زیر نظر کارشناسان برای اطمینان خاطر طرفین
 • داشتن مسئولیت پذیری بالا به نسبت طراحی سایت شما
 • انجام دادن هر آن چه که شما از ما بخواهید به بهترین شکل ممکن
 • داشتن پکیج های کامل برای رسیدن به هدف سایتتان
 • داشتن قیمت های منصفانه در مقابل کیفیت کار مطلوب
 • انجام تمام نکات لازم برای طراحی اولیه یک سایت
 • داشتن نیروهای متخصص در امر کد نویسی
 • داشتن نیروهای متخصص در امر سئو سازی و محتوا نویسی
 • داشتن نیروهای مختص به تبلیغات و برندینگ
 • و دیگر ویژگی هایی برتر …….

تمام آن چه که گفته بود خلاصه ای بود از ویژگی های برتر گروه مجازی مارکت و یا همان سایت کیپر گذشته که آماده ایم تمام آن چه که شما می خواهید را بریتان به عرصه ی حضور دربیاوریم .

7 ویژگی برتر یک سایت در حین طراحی

برای این که بدانیم یک سایت در حین طراحی آیا درست طراحی شده است و یا نه کافیست این مطلب را بدانید . در اصل برای طراحی سایت دوربین مدار بسته و یا هر سایتی در حین طراحی لازم است که طراح محترم یک سری نکاتی را برنامه ریزی کند و در طراحی سایت بگنجاند که این نکات به قرار زیر می باشند .

 1. داشتن سئو اولیه
 2. داشتن امنیت کافی
 3. داشتن هاست قابل قبول و ایمن
 4. داشتن افزونه های حیاتی
 5. داشتن طراحی ای مناسب برای انجام سئو اصلی
 6. دارا طراحی شیک و مناسب کسب و کار
 7. انتخاب درست  نوع سایت بسته به نوع درخواست مشتری

این نکاتی که در بالا گفته شد نکاتیست که اگر در حین طراحی طراح سایت به آن ها دقت نکند می تواند تمام هزینه هایی که شما انحام داده اید را به هدر بدهد  اما متخصصین ما در سایت کیپر و همان مجاز مارکت آماده اند تا با بهترین نیروهای متخصص بهترین انتخاب برای طراحی سایت دوربین مداربسته باشند .

حال بعد از این که نکات مهم یک طراحی سایت گفته شد حتما سوال برایتان شده که سئو چیست و در صورت نداشتن سئو چه اتفاقی برای سایت می افتد .

سئو چیست ؟

همان طور که در بالا گفته شد سئو به دو دسته سئو اولیه و سئو اصلی تبدیل می شود و باز هم همان طور که گفته شد سئو اولیه رکن اصلی و مهم در طراحی سایت خود می باشد حال می خواهیم بدانیم سئو چیست و علت اهمیت آن در چه چیزی می باشد .

سئو در اصل بنیه ی سایت به حساب می آید و سایت در حین طراحی مثل جنینی می ماند که نیازمند داشتن مواد مغزی برای خود است تا بتواند در حیات خود بهتر جلوه نماید در سایت نیز در حین طراحی سئو به عنوان پایه و اساس و آجرهای ابتدایی یک سایت محسوب می شود که اگر این آجر ها به خوبی و دقیق پایه گذاری نشود تا انتهای کار همیشه یک جای سایت شما لنگ می زند پس اهمیت این موضوع مشخص شد که گاها بعضی از طراحان سایت سئو اولیه سایت را برای شما انجام نمی دهند و در عوض هزینه های بسیار ناچیزی را در مقابل طراحی سایت از شما می گیرند که در اصل مثل این می ماند که شما پول خود را دور ریخته باشید چرا که اگر سایتی سئو اولیه درست و دقیقی نداشته باشد نمی تواند سئو اصلی را برای خود به دست بیاورد و اگرسئو اصلی را برای خود به دست نیاورد نمی تواند در گوگل به صفحه ی نخست دست پیدا کند و این موضوع زنجیر وار موجب ضرر شما می شود پس بهتر است به جای اطمینان به هر طراحی بهترین ها را برای خود انتخاب کنید که با حسن نیت و دقت لازم تمام آن چه شما می خواهید را برایتان فراهم می کنند .

سئو اصولی چیست ؟

در بالا در مورد لزوم حضور سئو اولیه صحبت شد ودیدم که چگونه زنجیر وار ممکن است هزینه هایی که کرده ایم را از دست بدهیم و حال نوبت به این می رسد که شما بدانید سئو اصلی چیست و لزومش برای طراحی سایت دوربین مداربسته به چه میزان می باشد .

وقتی طراحی سایت شما به دستان متخصصین متبحر تمام شد و سایت را شما تحویل گرفتید آموزش های لازم و ابتدایی را برای مدیریت سایت  از متخصصین ما دیده اید ، که این اموزش ها و مدریت سایت برای بهتر شدن سایت لازم است اما سئو محسوب می شود و شما می توانید هم این مدیریت ها را و هم سئو اصلی سایتتان را به متخصصین سئو و محتوا نویسی بسپارید تا در تمام لغات مورد نظرتان در صفحه اول گوگل خوش بدرخشید  حال یا خود سوال کنید  که آیا سایت های برتر نیز به همین اموزش ها اکتفا کرده اند و یا دست به اقدامات دیگری همچون سپردن سایت خود به متخصصین کرده اند .

در اصل برای طراحی سایت دوربین مداربسته و هر سایتی اگر می خواهید در لغات مورد نظرتان در صفحه ی اول گوگل باشید لازم است سئو اصلی توسط متخصصین درست و دقیق انجام شوند . چرا که سئو اصلی سایت شامل لینک سازی ، لینک گرفتن ، تبلیغات خاص ، محتواسازی مناسب و دیگر امور است که شما لازم است تمرکز اصلی خود را بر روی کسب و کارتان بگذارید و این امر مهم را به دستان متخصصین بسپارید .

راه های ارتباطی با ما

برای رفع سوالات خود و یا گرفتن قیمت های مصوب می توانید در سایت به قسمت لیست قیمت ها مراجعه کنید و یا با شماره تماس زیر تماس بگیرید همچنین می توانید از طریق وات آپ و یا صفحه ی اینستاگرام ما سوالات خود را با ما در میان بگذارید .

09029085778

02166989370

آخرین نمونه کارها و مطالب آموزشی

این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API. خبرخوان به روز نمی شود.

اگر راجبه طراحی سایت دوربین مداربسته سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

  ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
  خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
  تبلیغات در صفحه اول گوگل