طراحی سایت سمپاشی

طراحی سایت پرستاری

امروزه داشتن وب سایت به یکی از واجبات هر کسب و کار وشرکتی تبدیل گشته است . طراحی سایت شرکت پرستاری نیز یکی از اقداماتی هست که حتما باید برای شرکت پرستاری خود انجام بدهید ما در این مقاله سعی نموده ایم تمامی نکات و شرایط را برای شما به نگارش در آوریم تا با اطلاع کامل نسبت به طراحی سایت پرستاری خود اقدام نمایید . در آخر نیز اگر سوالی باقی ماند می توانید با ما تماس بگیرید تا با صبر و حوصله و به طور دقیق پاسخگوی شما باشیم .

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت پرستاری مطمئن و تضمینی

اینکه تا چه حد نیاز هست یک شرکت پرستاری سایت داشته باشد بر هیچ شخصی پوشیده نیست زیرا که سایت هم در بحث مشتری یابی کمک شما خواهد بود ، هم در بخش اعتبار شما و هم برای انجام امور خاص و معرفی بهتر شما به مشتریان . با داشتن یک وب سایت حرفه ای و جذاب شما می توانید کسب و کار خود را بسیار گشترده نمایید و مشتریان بسیار زیادی را در مدت کوتاهی جذب نمایید . مشتریان با منبع درآمدی بیشتر و بهتر و فقط باید دقت داشته باشید که سایتی حرفه ای و مناسب برای برند خود داشته باشید بنابراین در انتخاب افرادی که قرار است سایت شما را طراحی نمایند حتما دقت کنید تا بعد ها به مشکل نخورید و هزینه ها و زمانی که به پای آن گذاشته اید سوخت نشود زیرا که افراد بی تجربه ای که ادعای حرفه ای بودن در این حوزه دارند یا افرادی که تعهد کاری بسیار پایینی دارند کم نیست .

مراحل انجام کار طراحی سایت پرستاری

ما برای طراحی سایت پرستاری در مجموعه سایت کیپر مراحلی را پیش بینی نموده ایم تا بتوانیم بدون مشکل و به بهترین شکل سایتی حرفه ای و استاندارد و مطابق با سلیقه مشتری طراحی نماییم .

برای مشتریان حضوری : مشتریان حضوری با حضور در دفتر ما که در سایت ذکر شده است می توانند تمامی خواسته های خود و حتی طرح پیشنهادی را به ما منتقل نمایند تا بر اساس آن قیمت و زمان مورد نیاز برای تحویل پروژه تخمین زده بشود بعد از ارزیابی و اعلام به مشتری توافق اولیه شکل خواهد گرفت  قرارداد که در دو نسخه با اعتبار یک سان می باشد به امضای دو طرف خواهد رسید . و بعد از آن طبق قراری که از ابتدا شکل گرفته شده طرح ابتدایی در تاریخ نوشته شده برای مشتری ارسال می گردد تا مشتریان آن را بررسی کنند و اصلاحات و تغییرات را بگویند تا اصلاح نماییم و سایت را تکمیل و تحویل نماییم .

برای مشتریان غیر حضوری : بسیاری از متقاضیان طراحی سایت در کسب و کارهای مختلف که ما با آن ها همکاری داشته ایم خارج از استان تهران می باشند و برای این موضوع نیز راه هایی را پیش بینی نموده ایم تا کار به نحو احسنت صورت پذیرد . اگر در خارج از تهران هستید و یا زمان کافی برای حضور در دفتر ما را ندارید کافیست که با ما تماس بگیرید و طرح مد نظر و امکاناتی که می خواهید سایتتان را داشته باشد برای ما ارسال نمایید . حتی می توانید سایت هایی را به عنوان نمونه بفرستید تا فرایند طراحی و گرافیک سایت بهتر پیش برود . بر اساس خواسته های شما زمان و قیمت از سمت ما بررسی می گردد و به شما اعلام می گردد و در صورت توافق پیش نویس قرارداد برای شما ارسال خواهد شد و بعداز آن در زمان مقرر شده طرح ابتدایی برای شما ارسال خواهد شد و پس از بررسی ها تغییرات نهایی نیز طی دو تا سه روز کاری اعمال می شود و سایت نهایی می گردد .

داشتن سایت را حتما جدی بگیرید

این حرف اصلا برای این نیست که برای ما جنبه انتفاعی داشته باشد امروزه اگر سایت نداشته باشید و در شبکه های مجازی فعالیتی نکند به سختی می توانید در میان سایر رقبا شانسی برای پیروزی و مشتریان خوب گرفتن باشید .تقریبا اکثر افراد به ویژه در مورد خدمات پرستاری شرکت مورد نظر خود را از گوگل می یابند و تقاضای پرستار می کنند . هر چه سایت شما بهتر طراحی گردد و فعالیت بیشتری روی آن بشود شانس بیشتری برای موفقیت در گوگل خواهید داشت  . علاوه بر این سایت شما معرف شما می باشد و می تواند به کسب و کار شما هم اعتبار ببخشد و هم مشتریان را کاملا با شما آشنا نمایند که چه فعالیت هایی را انجام می دهید و شرایط کاری شما به چه گونه ای است .

79

برخی از سوالات پر تکرار

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

بازخورد بسیار عالی از گوگل بگیرید

بعد از اینکه سایت شما طراحی گردید با یک سئوی حرفه ای یا تبلیغات در گوگل می توانید بازخورد بسیار بسیار مناسبی از موتور جستجوی گوگل بگیرید و خدمات خود را به دیده مشتریان بالقوه بسیار زیادی برسانید . زیرا که امروزه بسیاری از افراد خدمات مد نظر خود را از گوگل و در مناطقی که هستند جستجو می کنند به عنوان مثال فردی که در شمال تهران واقع شده باشد با یک سرچ ساده با عنوان شرکت پرستاری در شمال تهران می تواند بهترین شرکت ها را در نزدیکترین نقطه به محل خود بیابد . برای رسیدن به این موضوع سایت شما اولا بایستی دارای طراحی سئو شده و مطابق با استاندرادهای گوگل باشد ثانیا باید سئو تخصصی بر روی سایت و کلید واژه ها صورت پذیرد و همچنین می توانید تبلیغات گوگل داشته باشید تا مشتریان بسیار زیادی را بدست آورید

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل راهی سریع و بسیار پر بازده برای نتیجه دادن سایت شما ست بعد از اینکه وب سایت شما تکمیل و نهایی شد می توانید به ازای مبلغی سایت خود را در هر کلیدواژه ای که می خواهید به رتبه یک گوگل تبدیل نمایید تا مشتریان در زمان جستجوی کلمات مرتبط با شما وب سایت شما را به عنوان اولین سایت مشاهده نمایند . تبلیغات گوگل یکی از بهترین راه های تبلیغاتی هدفمند می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و بازدهی آن چند برابر هزینه آن می باشد به نحوی که شما تبلیغات در گوگل را همیشه در دستور کار خود قرار خواهید داد البته باید تبلیغاتی که برای شما ساخته می شو حرفه ای و توسط یک تیم با تجربه همچون سایت کیپر انجام شود و گرنه به سررعت هزینه های آن سوخت خواهد گردید .

نحوه قیمت گذاری تعرفه ها

قیمت های طراحی سایت تیم سایت کیپر کاملا رقابتی تعیین شده اند و کیفیت کاری نیز در آنها بسیار بالا در نظر گرفته شده است یعنی اینکه ما بهترین قیمت را در کنار بهترین کیفیت ارائه خواهیم داد به طوری که هر کدام از نمونه کارهای ما را به شرکت های حرفه ای نشان بدهید و از آنها قیمت بخواهید هزینه هایی به مراتب بیشتر به شما اعلام خواهند نمود . بنا به اینکه شما برای وب سایت خود چه امکاناتی بخواهید و تا چه حد بخواهید که مقوله هایی همچون سئو ، گرافیک ، ریسپانسیو پذیری و امنیت در آن تقویت گردد هزینه ها بسیار متفاوت خواهد بود . که نیاز است با ما تماس بگیرید و خواسته های خود را مطرح سازید تا قیمت را به طور کامل به شما اعلام نماییم همچنین می توانید قیمت های حدودی را نیز در صفحه تعرفه ها مشاهده نمایید .

عقد قرارداد

عقد قرارداد طراحی سایت پرستاری شامل دو نسخه با اعتبار یکسان است که در آن کلیه توافقات و تعهدات دو طرف از قبیل زمان انجام کار ، امکانات مورد نیاز ، مدت پشتیبانی ، آموزش ها ، پرداخت ها و … به امضای دو طرف خواهد رسید حال اگر رای دو طرف مقدور به دیدار باشد قرار داد حضورا امضا خواهد گردید و گرنه می توان آن را از طریق پیک یا پست جابجا و یا امضا نمود و یا اینکه آن را به راحتی پرینت گرفت و امضا کرد و از طرق واتس اپ یا تلگرام ارسال نمود تا طرف مقابل هم با انجام همین کار قرار داد را تکمیل و نهایی نماید

پشتیبانی و نگهداری سایت ها

سایت کیپر در مجموعه خود تیمی دارد ویژه پشتیبانی و نگهداری و مدیریت سایت ها برای افرادی که قادر به مدیریت سایت خویش نیستند و یا نمی توانند نیرویی ثابت برای مدیریت سایت خود استخدام نمایند . مجموعه پشتیبانی سایت کیپر با یک برنامه ریزی دقیق و منظم سایت شما را مدیریت و همزمان بر روی سئوی آن نیز فعالیت میکند تا رفته رفته بازدید سایت بیشتر شود و رتبه آن در نتایج گوگل نیز قابل قبول باشد . خدمات پشتیبانی ما همزمان شامل مدیریت سایت ، حفظ امنیت سایت ، تولید محتوا ، سئو تخصصی ، ویرایش های سایت ، بک اپ گیری منظم ، تبلیغات در فضای اینترنت و مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد . با خدمات حرفه ای ما رفته رفته در مدت چند ماه بازدید کنندگان و مشتریان بسیار زیادی را کسب خواهید نمود و روند پیشرفت سایت نیز کاملا برای شما محسوس خواهد بود . هزینه های پشتیبانی سایت به صورت ماهیانه می باشد

سئو سایت پرستاری

سئو سایت پرستاری با تو جه به رقابتی که وجود دارد و افزایش این دست سایت ها کمی مشکل شده است و حتما نیاز می باشد که افرادی حرفه ای کار سئو سایت شما را انجام بدهند . با یک برنامه ریزی خوب و ممنظم و انجام کار حرفه ای در زمینه سئو شما می توانید نتیجه بسیار عالی از سایت خود بگیرید . سئو سایت پرستاری خود را به تیم متعهد و متخصص ما بسپارید تا برای شما خدمات عالی با پشتیبانی و پاسخگویی دقیق را انجام بدهیم فعالیت این مجموعه قطعا به نحوی خواهد بود که مدت های طولانی مشتری ما باقی خواهید ماند .

امکانات سایتهای پرستاری

توجه داشته باشید که شما هر امکاناتی را بخواهید تیم ما می تواند برای شما پیاده سازی نماید ولی در حالت پایه سایت های پرستاری باید شامل امکانات زیر باشند .

 • درج اطلاعات کامل تماس شما
 • وجود فرم هایی برای رزرو ، تماس یا استخدام و …
 • معرفی کامل خدمات شما
 • نمایش ادرس شما در نقشه گوگل
 • اتصال سایت به شبکه های اجتماعی
 • درج تماس و چت مستقیم
 • درج تعرفه های خدمات
 • خبرنامه و مطالب

آخرین نمونه کارها

وب سایت امین پهلوان
طراحی و سئو شده توسط مجموعه مجازی مارکت

وب سایت جهت فروش دوره های آموزشی

جهت سفارش طراحی و سئو سایت با ما در ارتباط باشید

۰۹۰۲۹۰۸۵۷۷۸
۰۲۱۶۶۹۸۹۳۷۰

#طراحی_سایت #سئو #سئوسایت #وردپرس #طراحی_سایت_فروش_دوره
...

وب سایت جزیره نیل طراحی شده توسط مجموعه مجازی مارکت ( سایت کیپر )
یک وبسایت فروشگاهی جهت فروش محصولات کاشت ناخن و لوازم آرایشی

جهت سفارش طراحی سایت و سئو با ما در ارتباط باشید

09029085778
02166989370
Majazimarket.com

#طراحی_سایت #سئو #طراحی_سایت_فروشگاهی #کاشت_ناخن #طراحی_سایت_آرایشی #سایت_فروشگاهی
...

وب سایت فروگشاهی بازرگانی فرهنگ
طراحی و پشتیبانی توسط مجموعه مجازی مارکت ( سایت کیپر )

برای سفارش خدمات طراحی و سئو سایت با ما در تماس باشید

#طراحی_سایت #سئو #طراحی_سایت_فروشگاهی
...

سپهر تجارت طاها یکی از سایتهای طراحی شده توشط مجموعه مجازی مارکت ( سایت کیپر )

برای سفارش طراحی و سئو سایت با ما در تماس باشید

#طراحی_سایت #طراحی_سایت_فروشگاهی #سئو #سایت #کشاورزی
...

وب سایت بوبولی ها طراحی و سئو شده توسط مجموعه مجازی مارکت
Boboliha.ir
جهت مشاوره طراحی و سئو سایت و یا ثبت سفارش با ما در تماس باشید

۰۹۰۲۹۰۸۵۷۷۸
۰۲۱۶۶۹۸۹۳۷۰

#طراحی_سایت_فروشگاهی #طراحی_سایت #وب #سایت_فروشگاهی #فروش #سیسمونی #اسباب_بازی #سئو
...

وب سایت اتوپارسی یکی از سایتهای قوی در حوزه فروش اقساطی خودروهای صفر و کارکرده

طراحی شده توسط مجموعه مجازی مارکت

جهت سفارش طراحی و سئو سایت با ما در تماس باشید

#طراحی_سایت #خودرو #وردپرس #سئو #سایت #وبسایت
...

وب سایت ایران بیتومن
Iranbitumen.net
طراحی و سئو شده توسط مجموعه مجازی مارکت ( سایت کیپر )

جهت سفارش و طراحی سایت با ما در ارتباط باشید

۰۲۱۶۶۹۸۹۳۷۰

۰۹۰۲۹۰۸۵۷۷۸

#طراحی_سایت #سایت #سئو #قیر #ایران #bitumen #سئوسایت #طراحی_سایت_فروشگاهی
...

وب سایت تعمیرات شهر طراحی و سئو شده توسط تیم مجازی مارکت ( سایت کیپر )

برای سفارش طراحی و سئو سایت با ما در تماس باشید

#سئو #طراحی_سایت #تعمیرات_لوازم_خانگی #سایت #تعمیرات #وب
...

وب سایت رویال تراکت
طراحی و تبلیغات آنلاین توسط تیم مجازی مارکت

جهت سفارش و یا مشاوره طراحی ، سئو و تبلیغات گوگل با در تماس باشید

Majazimarket.com

09029085778

02166989370

#طراحی_سایت #سئو #گوگل #تراکت #پخش_تراکت
...

وب سایت نوین مبدل تهران طراحی و سئو شده توسط مجموعه مجازی مارکت ( سایت کیپر )
جهت سفارش و یا مشاوره طراحی و سئو سایت با ما در ارتباط باشید
Majazimarket.com
09029085778
02166989370

#طراحی_سایت #سئو #مبدل_حرارتی #منبع_کویلدار
...

وب سایت جاوید بار طراحی شده توسط مجموعه مجازی مارکت ( سایت کیپر )

برای سفارش طراحی و سئو سایت با ما در تماس باشید

02166989370
09029085778
Majazimarket.com
...

🔹️ وب سایت تیزر میکر طراحی و سئو شده توسط مجموعه مجازی مارکت ) سایت کیپر )

🔹️برای سفارش طراحی و سئو سایت با ما در تماس باشید

🔹️majazimarket.com

09029085778

02166989370
#طراحی_سایت #سئو #تیزر #دیجیتال_مارکتینگ
...

اگر راجبه طراحی سایت پرستاری سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

  ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
  خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
  تبلیغات در صفحه اول گوگل

  ثبت ديدگاه