طراحی سایت سمپاشی

طراحی سایت فروشگاه عینک

اگر فروشگاه عینک سازی دارید و می خواهید برای خود یک سایت شکیل و متناسب با شغلتان داشته باشید لازم است یک سایت خوب را به دست متخصصانی طراحی کنید که پایه ریزی سایت را دقیق و کامل انجام دهند  تا سایت شما بتواند خوش بدرخشد و کسب و کارتان رونقی دو چندان بگیرد . حال می خواهید بدانید چگونه سایتی برای طراحی سایت فروشگاه عینک شما لازم است با ما همراه باشید تا تمام نکات لازم را انجام طراحی سایت فروشگاه عینک به شما بگوییم .

طراحی سایت ارزان

5 نکته ی مهم و اساسی در طراحی سایت

اگر شما می خواهید یک طراحی سایت فروشگاه عینک مناسب داشته باشید لازم است قبل از هرچیزی به متخصصانی اعتماد کنید که کار را برای شما به صورت دقیق و منظم انجام می دهند و همین طور تمام پارامتر های لازم در حین طراحی اولیه برای شما رعایت کنند مفتخریم به شما بگوییم که گروه سایت کیپر با متخصصین کامل متعهد و مناسب آماده اند تا تمام نکات لازم را در طراحی سایت فروشگاه عینک برای شما رعایت کنند . حال برای این که ذهنیت شما نسبت به این که طراحان سایت چه اقداماتی انجام می دهند روشن تر شود ما در مورد چند پارامتر مهم در طراحی یک سایت خوب صحبت می کنیم تا بدانید یک طراح سایت برای شما باید چه اقداماتی را انجام دهد و اگر انجام ندهد چه اتفاقی رخ می دهد  و در اصل اگر طراح سایتی قیمت بسیار کمتری نسبت به نرخ بازار بدهد در اصل بدون انجام پارامتر های لازم برای شما سایتی را در قالبی اماده کرده است ، به قول قدیمی ها هر چه قدر پول بدی همون قدر آش می خوری این مثال بارزیست در انتخاب یک گروه متخصص کار بلد و درست تا این که گروهی را انتخاب کنید که بدون انجام دقیق پارامتر های یک سایت بدون سئو و دیگر پارامتر های به شما تحویل بدهند . حال پارامتر هایی که یک طراحی  سایت باید داشته باشد را ذکر می کنیم که به قرار زیر می باشند :

داشتن طراحی شکیل زیبا و کاملا به سلیقه ی شما

داشتن امنیت در برابر ویروس های موجود در فضای مجازی و یا ورود کاربرانی به غیر از خود شما

داشتن سئو اولیه و کامل برای پیش زمینه ی انجام سئو بعدی (پشتیبانی )  برای سایت طراحی فروشگاه عینک

هاست قوی و مناسب و درست و دقیق

داشتن افزونه های لازم در صورت نیاز شما

این پنج نکته ی اساسی جز مهم ترین مواردیست که اگر یک طراح سایت برای شما انجام ندهد سایت شما بدون امنیت کافی و بدون پایه های قوی نمی تواند به درخشش لازم خود برسد . به عنوان مثال برای شفافیت بیشتر موضوع می توانیم به این موضوع بپردازیم که اگر امنیت سایت کافی نباشد با هجوم ویروس ها و یا کاربران متفرقه که قصد خوبی نیز برای سایت شما ندارند می تواند مواجه شود که این موضوع برای آینده ی سایت اصلا مناسب نیست که یک طراح خوب همچون گروه متخصصین سایت کیپر اماده است تا برای طراحی سایت فروشگاه عینک شما بهترین خدمات را با بهترین هاست ها و بهترین امنیت ممکنه برای شما به ارمغان بیاورند .

برخی از سوالات پر تکرار

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

79

سئو سایت چیست ؟

موضوع مهم و اساسی که حرف اول و آخر را در طراحی سایت می زند و اگر شما طراحی سایت می کنید باید حتام سئو اولیه و همین طور سئو ثانویه را انجام دهید سئو می باشد اما معنی خود سئو چیست ؟ در اصل سایت در حین طراحی توسط نیروهای متخصصی همچون گروه سایت کیپر باید سئو اولیه و لازم را داشته باشد سئو اولیه همان نکات و کارهای متخصصان ما در این زمینه می باشد که باید با دقت انجام شود و در اصل اگر بخواهید به صورت عامیانه تر بگوییم پی ریزی اولیه سایت شما مجمموعه ایست به اسم سئو اولیه که اگر انجام نشده باشد سایت شما نمی تواند در آینده موفق بشود و با ضرب المثل عامیانه ای می توانیم برای شما شفاف سازی کنیم ( خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج ) حال بعد از این که سایت به صورت کامل طراحی شد و سئو اولیه در مجموعه ی لازم خود برنامه ریزی شد و امنیت و هاست سایت تامین شد و در کنار همه ی این ها طراحی با سلیقه و نظر شما هم سو شد و همین طور اگر افزونه ای لازم بود اضافه شد حال می توان گفت سایت اماده ی سئو بعدی شده است البته بعد از طراحی و این مجموعه کارها در اصل طراحی سایت فروشگاه عینک شما به پایان رسیده ااما سئو بعدی که لازم است در اصل وارد کردن سایت شما به چرخه ی رقابت در بین همکارانتان به صورت جهانی در موتور جستجوگر گوگل می باشد .

سئو بعدی در اصل همان فعالیت هاییست که شما باید بر روی سایت خود انجام دهید همچون گذاشتن محتواهای لازم ، گذاشتن محصولات به صورت دقیق و لینک گذاری و بک لینک هایی که متخصصان ما آماده اند تا بهترین ها را در این زمینه برای شما انجام دهند .

گروه متخصصین سایت کیپر بعد از طراحی تمام آموزش های لازم را برای این که خود شما بتوانید سئو بعدی را انجام دهید به شما می دهند تا در صورت لازم خودتان این کار را انجام دهید اما همیشه بهتر است تا این قبیل کارهایی که تخصص بسیار لازم دارد به دستان متخصصش سپرده بشود در این زمینه نیز بعد از طراحی سایت فروشگاه عینک متخصصان ما آماده اند تا تمام محتواها و پشتیبانی های لازم را برای اول شدن در گوگل برای شما انجام بدهند.

چگونه لینک اول گوگل باشیم ؟

 سوال بعدی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که اول شدن در موتور جستجوگر گوگل به چه معناست و چگونه به دست می آید . در اصل این بدان معنی می باشد که هر کسی با هر جستجویی در گوگل شما را پیدا کند و مشتری های بسیاری برای شما سرازیر بشود و برای این موضوع باید همان طور که گفته شد سایت شما درست دقیق و کامل طراحی شده و سئو اولیه داشته باشد و همین طور بعد از طراحی سایت فروشگاه عینک سئو بعدی را به دست متخصصانی چون گروه سایت کیپر سپرده باشید که در این صورت شما در عرض چند ماه در کلماتی که مد نظرتان بود به صفحه ی اول گوگل آمده اید و فروشی به وسعت ایران و حتی دنیا خواهید داشت که این موضوع بسته به کالای شما و نوع فروش شما می باشد .

ویژگی های برتر گروه سایت کیپر

برای این که بتوانید یک انتخاب دقیق و خوبی داشته باشید ما فقط یه شما توصیه می کنیم که حتما از متخصصانی استفاده کنید که علاوه بر سابقه ی درخشان همچون گروه سایت کیپر تعهد و حسن نیت نیز داشته باشند تا طراحی سایت فروشگاه عینک شما همان طور که مد نظرتان بود به نتیجه برسد  ، در اصل گروه سایت کیپر با متخصصانی جوان آموزش دیده و متبحر با حسن نیتی کامل و تعهد بالا اماده اند تا سفارش شما را با توجه به سلیقه و بودجه ی مورد نظر شما برایتان فراهم کنند که تمام آنچه که شما از ما می خواهید را ما با عقد قراردادی کاملا دو طرفه و زیر نظر کارشناسان حقوقی برایتان انجام می دهیم که این امر رضایتی و آسوده خاطره ای را برای مشتریان ما همیشه به همراه داشته چرا که ما با توجه به ان قراداد کاملا برای شما کار را انجام می دهیم ، حال خلاصه ای ویژگی های برتر گروه سایت کیپر را برایتان شرح می دهیم .

ویژگی های برتر گروه سایت کیپر به قرار زیر می باشد :

 • داشتن نیروهای متخصص و اموزش دیده
 • تعهد کاری بالا نسبت به آن چه شما از ما خواسته اید
 • قیمت های مناسب در مقابل کیفیت بالا ( البته قیمت های ما کاملا با بودجه ی مد نظر شما هم سو خواهد شد )
 • عقد قرارداد کاملا دو طرفه و حقوقی
 • طراحی دقیق و کاملا متناسب با سلیقه ی شما
 • داشتن حسن نیت در انجام امور محوله از سمت شما به ما
 • و غیره

راه های ارتباط با

شما می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و یا از طریق صفحه ی اینستاگرام ما با ما در ارتباط باشید و تمام سوالات خود را در زمینه طراحی سایت فروشگاه عینک از ما جویا شوید و همین طور می توانید از اموزش های ما در زمینه ی طراحی سایت و یا سئو بهره مند شوید .

09029085778

پکیج های آموزشی طراحی سایت

گروه سایت کیپر مفتخر است که برای کسانی که مشتاق آموزش طراحی سایت هستند آموزش های لازم را به صورت کاملا انلاین و غیر حضوری انجام دهد . ما پکیج های اموزشی ای را آماده کرده ایم و یا توجه به نیاز شما و علاقه ی شما می توانید آن ها را از ما تهیه کنید و از آموزش های ما لذت ببرید

آخرین نمونه کارها و مطالب آموزشی

اگر راجبه طراحی سایت فروشگاه عینک سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

  ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
  خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
  تبلیغات در صفحه اول گوگل

  ثبت ديدگاه