طراحی سایت سمپاشی

طراحی سایت شرکت پخش تراکت

اگر کسب و کار خدماتی همچون پخش تراکت دارین و هنوز جای پای خود را در دنیای مجازی و دنیای امروزی محکم نکرده اید به شما توصیه می کنیم این مقاله را دنبال کنید تا به یک طراحی سایت پخش تراکت دست یابید و بتوانید دنیای بزرگی از مشتری های موجود را برای خود به دست بیاورید .

در این مطلب می خواهیم تمام سوالات شما را در زمینه ی طراحی سایت تراکت بر طرف کنیم تا بتوانید با آسودگی یک طراحی خوب را برای خود به دست بیاورید .

طراحی سایت ارزان

به چه علت به سایت نیاز داریم ؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که علت و لزوم داشتن سایت طراحی پخش تراکت در چیست ؟  این امر مهم را ما مشخص نمی کنیم که چه اندازه مهم است در اصل دنیای امروز است که مشخص می کند تا چه اندازه این موضوع مهم و حیاتی در کسب و کار شماست . در اصل دنیای مدرن امروز جایی دیگر برای کسب و کارهای قدیمی و سنتی ندارد و تمام کسب و کارها خود را به سمت دنیای جدید و حضور در دنیای مجازی برده اند و مخصوصا کسب و کار هایی که به صورت خدماتی انجام می شوند نیز جز مواردی هستند که نمی توان  مهم بودن حضورشان در دنیای مجازی و حضور در موتور جستجو گر گوگل را برایشان انکار کرد . پس می توان گفت برای موفقیت و داشتن مشتری های بسیار لازم است .

عملکرد حضور در موتور جستجوگر گوگل

وقتی تعریف و تمجید بسیار از طراحی سایت پخش تراکت می شود باید نتیجه ی عملکرد این گونه سایت ها را نیز برایتان شفاف سازی کنیم و سپس در مورد طراحی خود سایت و دیگر موضوع های ان صحبت کنیم . در اصل وقتی شما برای کسب و کارتان یعنی پخش تراکت یک سایت طراحی می کنید می توانید از سراسر کشورتان مشتری داشته باشید چرا که وقتی سایت شما به صفحه ی اول گوگل در کلمات مورد نظر شما دست پیدا می کند شما دیگر باید پاسخ گوی مشتریان بسیاری باشید چرا که وقتی مشتری کلمه ی مورد نظر خود را در موتور جستجوگر گوگل جستجو می کند ( و شما از قبل برای آن کلمه ای که مخاطب بیشتر دارد در گوگل سرمایه گذاری کرده اید و آن کلمات پر جستجوشونده را سئو کرده اید در اصل در اولین صفحه ی گوگل نمایش داده می شود ) شما با توجه به پشتوانه ی خوبتان در گوگل جز اولین انتخاب ها مشتری می شوید و مشتری ب رقبت کامل صفحه ی شما را باز می کند و  سفارش خود را به شما می دهد چرا که شما اولین ننتیجه ی جستجوی او هستید .

چگونه یک طراحی سایت مناسب داشته باشیم ؟

نوبت به بخش مهم یعنی طراحی سایت پخش تراکت رسید این که بدانیم چگونه به یک سایت مناسب دست پیدا کنیم تا مشتری های زیادی به سمت ما سرازیر شوند . در حال حاضر متخصصین سایت کیپر در زمینه طراحی سایت پخش تراکت پیشرو در مقابل دیگر همکارانشان هستند و می توان گفت اگر به دنبال یک سایت جامع هستید که بتواند شما را به رتبه ی اول گوگل در کلمات مورد نظرتان برساند هم اکنون دست به کار شوید و با متخصصین ما در این زمینه تماس بگیرید تا بهترین  سایت را از آن خود و کسب و کار خود کنید .

ویژگی های یک سایت خوب و مناسب

برای اینکه یک سایت خوب و مناسب داشته باشید باید اول بدانید چگونه سایتی می خواهید به عنوان مثال شما یک طراحی سایت پخش تراکت می خواهید اما این که نوع سایتتان چگونه است موضوع مهمیست هم از جهت نوع استفاده ی مشتری و هم از جهت قیمت برای شما . سایت ها انواع مختلفی دارند مثل سایت دیجیکالا که به صورت فروشگاهی است و بعضی از سایت ها مثل سایت های شرکتی که برای خدماتی همچون خدمات پخش تراکت طراحی می شوند و بعضا سایت هایی مختصر و مفید که به عنوان معرفی یک کالا و یا یک موضوع خاصی طراحی شده اند بسته به هدف کسی که طراحی را خواسته و با توجه یه این که سایت شما در کدام دسته قرار بگیرد تفاوت قیمت نیز پیدا می کند . با توجه به سابقه ی کاری متخصصین سایت کیپر در زمینه ی طراحی سایت پخش تراکت ، سایت شما در رده سایت شرکتی و یا سایت معرفی خود جای می گیرد و بسته به این که تمایل شما به کدامیک باشد ما برای شما با توجه به نیاز شما و خواسته ی شما یکی از آن ها را طراحی می کنیم حال در مورد دیگر ویژگی های یک سایت خوب می توانیم بگوییم که ویژگی های یک سایت خوب و مناسب به قرار زیر می باشند :

داشتن سئو اولیه برای داشتن بنیه ی قوی تر برای فعالیت های بعدی

داشتن هاست قوی و خوب برای جلوگیری از هک شدن های احتمالی

داشتن ایمنی در مقابل رقبا و ویروس های احتمالی

امکان اضافه کردن های افزونه های مورد نظر شما

داشتن طراحی به روز و شکیل که بتواند توجه مخاطب را جلب کند

انجام سئو لازم برای رسیدن به نقطه ی مورد نظر ( یعنی رسیدن به صفحه ی اول گوگل  )

این خلاصه ای دقیق و جامع بود از ویژگی های یک سایت خوب و مناسب تا به یک رتبه ی خوب  در گوگل برسد اما حال می خواهیم بدانیم که این ویژگی های را از چه کسی بخواهیم تا به همین زیبایی که گفته شد به آن برسیم . در ادامه با ما هراه باشید تا از قیمت ها نیز مطلع شوید .

برخی از سوالات پر تکرار

علت انتخاب متخصصین سایت کیپر

وقتی حرف از کار سفارشی همچون طراحی سایت پخش تراکت می شود شما سردرگم می شوید که از چه متخصصانی این ویژگی ها را بخواهید در اصل گروه سایت کیپر در زمینه ی طراحی و سئو سازی یک سایت پخش تراکت سابقه ای درخشان و حرفه ای دارد و در کنار سابقه ی درخشانش می توان ویژگی های برتر دیگری را نیز درمورد متخصصینی که در گروه سایت کیپر خدمت می کنند توضیح دهیم . ویژگی های برتر منخصصین گروه سایت کیپر به قرار زیر می باشد :

داشتن نیروهای منظبط و دقیق در امور محوله ( هر کاری به متخصص مورد نظرش سپرده می شود )

نیروهایی متخصص و آموزش دیده درهر زمینه ی مورد نظر از طراحی سایت و سئو سازی و همین طور بخش تبلیغات

متخصصین سایت کیپر در مقابل خواسته های شما متهد و درست عمل می کنند تا کیفیت عالی ای برایتان رقم بخورد

داشتن قراردادی کاملا دو طرفه با توجه به خواسته و نیاز شما ( در صورت نیاز این قرارداد زیر نظر کارشناس حقوقی انجام می شود )

رعایت انصاف در هر قسمت از کار توسط مدیریت و نیروهای متخصص ما

انجام امور به صورت دقیق و منظم و روی اصول

آموزش رایگان برای شما بعد از طراحی سایت برای مدیریت و نظم بخشیدن به امور سایت

انجام صفر تا صد سئو توسط متخصصین

انجام صفرتا صد طراحی توسط متخصصین مورد نظر

و غیره ………

این بود خلاصه ای از آن چه که در مورد ویژگی های برتر متخصصین سایت کیپر می توانستیم در این مقاله عنوان کنیم اما با توجه به آن چه گفته شد و سابقه ی درخشان ما در این زمینه آماده ایم تا هر گونه خدماتی که می خواهید را ما به شما ارائه دهیم تا بتوانید رتبه ی اول گوگل در زمینه ی مورد نظرتان یعنی پخش تراکت بشوید .

قیمت یک طراحی سایت مناسب

موضوع مهم و تعیین کننده ی دیگری که در زمینه ی طراحی سایت پخش تراکت وجود دارد که بسیار مهم است قیمتیست که یک طراح سایت برای طراحی سایت از شما می گیرد و این که شما این هزینه را در جای مناسب و درست خرج کنید تا چندین برابرش به شما برگردد . وقتی صحبت از قیمت است ممکن است شما با قیمت های متفاوت بسیاری روبه رو شوید و سردگم شوید کدام قیمت درست و دقیق می باشد ما به شما می گوییم که چگونه در بین طراحان سایت یک طراح سایت مناسب را انتخاب کنید تا دچار مشکل نشوید  .

شما برای انتخاب یک طراحی مناسب با قیمت مناسب کافیست به متخصصین ما مراجعه کنید تا تمام چون و چن راه را برایتان بازگو کنند و هر گونه سوالی که در این زمینه دارید از ما جویا شوید تا دچار سردرگمی در انتخاب درستتان نشوید .

راه های ارتباطی با ما

در صورت تمایل می توانید با شماره های ما تماس گرفته و با ما چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین یک قرار ملاقات گذاشته تا به تمام سوالات خود در این زمینه دست بیابید .

شماره های تماس با ما :

09029085778

02166989370

آدرس ما : میدان انقلاب خیابان انقلاب ساختمان فروردین طبقه همکف واحد یک آقای انصاری

تعرفه های به روز طراحی سایت

هزینه های طراحی سایت های شرکتی تا حد زیادی می تواند توافقی باشد و بنا به خواسته و بودجه شما قیمت نهایی تعیین گردد . ما در مجموعه سایت کیپر همواره سعی داریم که کمترین قیمت را نسبت به رقبا و شرکت های مطرح به متقاضیان ارائه دهیم و در عین حال کیفیت بالاتری را نیز برای آنها به انجام برسانیم

پلن پایه

سایت های شرکتی گروه اول دارای کلیه امکانات لازم برای داشتن یک حرفه ای هستند و کاملا هم بر اساس اصول سئو طراحی خواهند گردید وجه تمایز این دسته از وب سایت ها با پلن های بالاتر تعداد صفحات طراحی شده ، گرافیک استفاده شده ، افزونه های نصب شده در سایت ، شخصی سازی سایت و سایر امکانات دیگر می باشد . اگر قصد دارید که با سایتی ساده اما در عین حال حرفه ای فعالیت اینترنتی خود را آغاز نمایید این دسته از سایت ها مناسب شما می باشد .

قیمت حدودی : 1،800،000

پلن حرفه ای

سایت ها طراحی شده با کیفیت این پلن استاندارد ، اصولی و حرفه ای می باشند و بدون نقص و ایراد خدمت شما عزیزان تحویل داده خواهند شد . بر خلاف سایت های شرکتی پلن پایه در این دسته بندی وب سایت ها دارای گرافیک بسیار جذاب تر و امکانات بسیار بیشتری خواهند بود …

قیمت حدودی : 3،500،000

پلن پیشرفته

اگر برای شرکت و یا کسب کار خود نیاز به یک سایت برازنده با امکانات بسیار و گرافیک جذاب و زیبا داشتید این دسته از سایت ها در گروه پلن پیشرفته مناسب شما می باشد . طراحی سایت های پیشرفته ما کاملا برای اساس سئو و گوگل و با کاربری آسان برای بازدید کنندگان و همچنین مدیران می باشد . طراحی ظاهری این وب سایت ها هم در ورژه موبایل و هم در ورژن سیستم نگاه هر بازدید کننده ای را مجذوب خواهد نمود

قیمت حدودی : 5،200،000

کد نویسی از پایه

اگر خواهان طراحی سایت با استفاده از کد نویسی از صفر هستید بایستی از طریق یکی از راه های ارتباطی در انتهای صفحه با ما تماس داشته باشید تا قیمت حدودی با توجه به خواسته و نیاز شما اعلام گردد . سایت های کد نویسی مناسب برای سایت هایی می باشد که دارای موارد محاسباتی و عملیاتی پیچیده  و زیادی باشند و تعرفه های آن نیز به مراتب بالاتر از تعرفه های قبلی خواهد بود

قیمت : نیاز به استعلام


برای اطلاع دقیق تر نسبت به نحوه و شرایط عقد قرارداد و جزییات هر پلن وارد صفحه تعرفه ها در منوی اصلی شوید .

آخرین نمونه کارها و مطالب آموزشی

این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API. خبرخوان به روز نمی شود.

اگر راجبه طراحی سایت پخش تراکت سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

    ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
    خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
    تبلیغات در صفحه اول گوگل