طراحی سایت سمپاشی

پشتیبانی سایت های فروشگاهی

با گسترش استقبال روز افزون افراد نسبت به خرید اینترنتی فروشگاه های اینترنتی بسیاری در ایران راه اندازی شده است ، وب سایت های فروشگاهی در وهله اول بایستی با کیفیت مناسبی طراحی گردند تا بتوانند پاسخگوی بازدید کنندگان باشند و در مرحله بعدی بایستی به خوبی و به صورت تخصصی سئو شود تا مشتری زیادی را بتواند برای صاحبین سایت ها به دست آورد . جدا از این دو مرحله یکی از بزرگترین چالش ها برای مدیران فروشگاه اینترنتی مدیریت و پشتیبانی وب سایت می باشد که در ادامه مفصل راجبه آن توضیح خواهیم داد . مجموعه سایت کیپر یکی از خدماتی که دارد پشتیبانی سایت فروشگاهی می باشد به نحوی که شما با خیال آسوده تنها به فکر فروش و تامین اجناس مورد نیاز مشتری باشید . با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کامل را کسب نمایید

طراحی سایت ارزان

پشتیبانی و مدیریت سایت های فروشگاهی

اگر به دنبال انجام پشتیبانی سایت فروشگاهی هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید و چگونه این امر مهم را برای کسب و کار خود به ثمر برسانید ، ما در این مطلب به شما این کمک را می کنیم تا بدانید پشتیبانی سایت فروشگاهی چیست و چگونه انجام می شود و چه نکات و تکنیک هایی می تواند سئو سایت فروشگاهی شما را بالا ببرد و خلاصه ای از انجام پشتیبانی سایت فروشگاهی توسط گروه سایت کیپر سخن می گوییم در نتیجه شما می توانید بعد از این مطلب به راحتی بهترین تصمیم را برای سایت فروشگاهی خود بگیرید .

لزوم طراحی سایت فروشگاهی

در حال حاضر دنیای مجازی رو به رشد و تغییر می باشد و هر کسب و کاری برای رونق دادن به کسب وکار و یا حرفه و پیشه ی خود لازم است جایگاه خودش را در این مکان عمومی ( دنیای مجازی همچون گوگل و … ) تثبیت کند تا بتواند از این بازار بسیار مناسب و تا حدودی رایگان استفاده و بهره ی بسیار ببرد ، در مورد داشتن یک سایت فروشگاهی و پشتیبانی سایت فروشگاهی همان طور که گفته شد با داشتن یک سایت فروشگاهی و پشتیبانی سای فروشگاهی می توانید جایگاه خود را در این بازار تثبیت کنید و از مزایای ان بهره ها ببرید در دنیاهای مجازی شاید به این فکر کرده باشید که با داشتن یک صفحه ی ساده در یکی از اپلیکیشن هایی همچون اینستاگرام می توانید برای کسب و کار خود مکانی مناسب تهیه کرده باشید اما می توانیم به شما بگوییم که موتور جستجوگر گوگل امروزه ی روز با تمام  فیلتر شدن ها مدت هاست پا برجاست و با گذشت زمان توانسته تا عملکرد بهتری برای مخاطبان خود داشته باشد حال اگر شما بتوانید در موتور جستجوگر گوگل برای کسب و کار خود مکانی مناسب درست کنید توانسته اید بهترین امکان را در زمان حال برای کسب و کار خود رقم زده باشید .

شما با داشتن یک سایت فروشگاهی کامل و دقیق و در نتیجه انجام سئو بعدی برای سایتتان یا به زبان دیگر انجام پشتیبانی سایت فروشگاهی می توانید کسب و کار خود را رونقی دو چندان ببخشید و از مزایای فروش اینترنتی در هر فصل و هر مکانی بدون محدودیت زمانی بهره ببرید . حتی وقتی خواب هستید فروش داشته باشید و حتی وقتی در تعطیلات هستید در امد خود را تضمین کرده باشید در اصل دنیای مجازی امروزی بدون داشتن زمان و مکان و بدون در نظر گرفتن فاصله ی مکانی شما با مشتری می تواند از سراسر کشور شما فروش را برای شما به ارمغان بیاورد  که می تواند نویدی خوبی برای پیشرفت در زندگیتان رقم بزند اما برای به دست آوردن این مقدار از موفقیت مستلزم این است که شما یک سایت فروشگاهی داشته باشید که تمام نکات و پارامتر های لازم داشته باشد و علاوه بر آن از سئو اولیه ی مناسبی نیز برخوردار باشد که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم و همین طور بعد از این که یک سایت با تمام ویژگی های لازم و مورد تایید گوگل را توسط یک گروه مناسب طراحی کردید پشتیبانی سایت فروشگاهی تان را نیز انجام دهید ان هم توسط تیم درست و مناسبی همچون گروه سایت کیپر .

معرفی تیم سایت کیپر

گروه سایت کیپر با نیروهای متخصص و اموزش دیده و متبحر اماده اند تا تمام نیاز های شما را در مورد طراحی سایت در گوگل ، پشتیبانی سایت فروشگاهی و هر سایت دیگری ، انجام تمام امور تبلیغاتی ، ساخت تیزر های تبلیغاتی ، و هر اموری که مربوط به این قبیل کار های می شود را برای شما با بهترین کیفیت و بهترین خدمات ممکن ارائه دهند .

متخصصین ما اماده اند در هر کدام از اموری که مد نظر شماست به شما مشاوره ی کاملا رایگان ببه صورت حضوری و یا غیر حضوری دهند و با عقد قراردادی کاملا دو طرفه و زیر نظر کارشناسان حقوقی مجموعه ی ما به شما این اطمینان خاطر را بدهیم که تمام ان چه که شما از ما می خواهید کاملا دقیق انجام شده و به بهترین شکل ممکن و با بهترین کیفیت ممکنه کار انجام شده تحویل شما عزیزان می شود .

79

برخی از سوالات پر تکرار

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟2019-06-22T11:50:54+00:00

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟2019-06-22T11:54:37+00:00

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

پشتیبانی سایت چیست ؟2019-06-22T11:57:37+00:00

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟2019-06-22T17:15:23+00:00

تیم سایت کیپر سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره 02166989370

حتما بایستی سایت شما پشتیبانی شود

بعد از تمام ان چه که گفته شد به این قسمت از مطلب می رسیم که پشتیبانی سایت فروشگاهی تا چه میزان مهم و حائز اهمیت است ؟ در اینجا می توانیم به شما بگوییم که اگر می خواهید هزینه ای که برای طراحی سایت خود داده اید سوخت نشود و به نتیجه ی مطلوبی دست بیابید لازم است و لاززم است که سایت خود را به تیم متبحری همچون سایت کیپر بسپارید تا تمام پشتیبانی های لازم را از جمله سئو و دیگر کارهای لازم برای سایت شما انجام دهند تا ثمره ای دو چندان مثبت را برای شما رقم بزنند . ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که سئو به چه معنی می باشد و در صورت سپردن پشتیبانی به ما چه خدماتی را از ما دریافت می کنید به صورت خلاصه می توانم برای شما این گونه عرض کنم که سئو سایت به دو صورت می باشد اول آن سئویی که در حین طراحی سایت برای شما باید تیم طراحی لحاظ کند تا سایت شما بتواند در سئو بعدی که پشتیبانی سایتتان می شود موفق جلوه نماید اگر این سئو اولیه سایت درست نباشد در اصل سایتی دارید که مورد قبول ابتدایی برای گوگل نمی باشد و این امر به ضرر کسب و کار و هزینه های بعدی می باشد که شما برای سایت فروشگاهی خود می کنید و اما سئو بعدی ای که توسط تیم پشتیبانی ما انجام می شود سئویست که سایت شما را به صفحه ی اول گوگل می آورد و با اولین جستجو توسط مخاطب سایت شما به دیده ی آن شخص می رسد و اولین گزینه ی انتخابیه مشتری شما خواهید بود این ان پشتیبانیست که ما برای شما و سایت شما در نظر داریم برای اطلاعات بیشتر می توانید شما با متخصصین ما تماس گرفته و تمام سوالات خود را در هر زمینه ای از ما جویا شوید .

پاسخگویی و پشتیبانی قوی

گروه سایت کیپر اماده است به صورت کاملا حضوری و یا غیر حضوری تمام سوالات شما را از ابتدا تا انتها در مورد هر ان چه که شما سوال دارید جوابگو باشد و بعد از عقد قراداد این اطمینان را به شما می دهیم که در تمام مراحل از تمام کارهای گروه مان شما را با خبر کرده و هر ان چه که شما می خواهید را در سایت شما کاملا به صورت حرفه  و دقیق برای شما قرار خواهیم داد و این پاسخگویی دقیق ما به همراه پشتیبانی قوی و دقیق گروه سایت کیپر این هدیه را به شما می دهد که کسب و کار و یار حرفه و پیشه ی خود را دو چندان قوی تر در دنیای مجازی کرده و به دنبال آن موفقیت و افزایش در امد را به همراه برایتان خواهد داشت ، برای اطمینان حاصل ما می توانیم نمونه کارهای خود را چه در سراسر ایران و چه در خارج از ایران به شما عرضه کنیم تا با خیالی آسوده ما را برای بهترین بود در کسب و کارتان انتخاب کنید .

رفع ایرادات سایت

جدایی از تمام ان چه که در مورد طراحی و پشتیبانی سایت فروشگاهی شما گفته شد لازم به ذکر است که بگوییم بعد از طراحی و حتی در حین طراحی سایت فروشگاهی گروه سایت کیپر آماده است تا تمام آن چه شما لازم می دانید که در سایت تغییر کند و یا لازم می دانید که در سایت اضافه شود را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا سایت شما کاملا با سلیقه و سبک و سیاق شما همسو باشد .

سئو سایت های فروشگاهی

اگر در مورد سئو سایت های فروشگاهی بخواهید بدانید همان طور که بالاتر گفته شد برای سئو سایت های فروشگاهی شاید قدم های متفاوتی توسط تیم سایت کیپر برداشته شود اما در نتیجه می توان گفت در هر صورت هم سئو اولیه ی سایت و همین طور سئو بعدی سایت باید کاملا دقیق و درست توسط نیروهایی که متخصص هستند و تمام ریز کاری های سئو را آموزش دیده اند انجام شود تا به شما این اطمینان خاطر را بدهیم که شما در این موضوع توانسته اید موفق و سر بلند سایت خود را به ثمر رسانده باشید .

تضمین افزایش فروش شما

شما با داشتن سایت فروشگاهی سئو شده و در نتیجه پشتیبانی شده در اصل بزرگ ترین فروشگاه کشوری را و حتی جهانی را می توانید از آن خود کنید که وسعت مشتری های شما به وسعت کشور و جهان می تواند گسترده باشد و این امر با یک سایت فروشگاهی مناسب و سئو شده و دقیق میسر می شوذد در اصل شما با هزینه ای اندک می توانید فروش خود را به سراسر کشور محول کنید و از سراسر سرزمین خود مشتری هایی را برای خود به دست بیاورید و این تضمینیست برای افزایش در آمد شما و در نتیجه موفقت در کسب و کار و رونق بخشیدن به زندگی کاریتان .

مدیریت شبکه های مجازی

گروه سایت کیپر علاوه بر تمام  آن چه که گفتیم اماده است تا مدیریت تمام شبکه های مجازی شما را به بهترین شکل ممکن با نیروهای آموزش دیده و متخصص انجام دهد و این نوید را به شما می دهیم که در صورت انجام طراحی سایت توسط گروه ما می توانید از خدمات دیگر ما همچون ساخت تیزر تبلیغاتی و یا مدیریت شبکه های مجازیتان و همین طور پشتیبانی سایت فروشگاهیتان از ما تخفیفات ویژه ای نیز دریافت کنید که برای اطلاع یافتن از این تخفیفات نیز می توانید با متخصین ما تماس گرفته و از شرایط ما با خبر شوید .

ضرر های سپردن سایت به دست افراد بی تجربه

اگر شما سایتتان را به هر دلیلی از جمله قیمت های ارزان تر یا عدم آگاهی یا … مدیریت و پشتیبانی سایت فروشگاهی خود را به دست افراد بی تجربه و یا غیر متعهد که متاسفانه تعدادشان کم هم نیست بسپرید نه تنها عایدی نصیب شما نخواهد شد بلکه ممکن است سایت شما به شدت دچار مشکلات شود که بهبهود آن بسیار دشوار گردد . اگر سایت شما به صورت اصولی مدیریت نگردد به سئو آن ضربه خواهد خورد و گوگل سایت را جریمه خواهد کرد . اگر در مقوله محصول گذاری دقت کافی لحاظ نشود سایت شما در نتیجه بسیار بی کیفیت و غیر جذاب خواهد بود . اگر وب سایت شما مداوم رصد نگردد ممکن است مشتریان زیادی را از دست بدهید . به طور کلی سپردن سایت به دست افراد بی تجربه و غیر متعهد تنها دور ریختن هزینه و از بین بردن زمان و در نهایت هدر رفتن وب سایت شما خواهد بود پس حتما با دقت شخص یا شرکتی را که قصد دارید پشتیبانی سایت فروشگاهی خود را به آن بسپرید برگزینید تا دچار پشیمانی نگردید .

آخرین نمونه کارها

اگر راجبه پشتیبانی سایت فروشگاهی سوال و یا درخواست سفارش کار داشتین میتونید یا با شماره 02166989370 تماس بگیرید یا فرم زیر رو پر کنید و یا در انتهای صفحه شماره تماس و مشخصاتتون رو با سوالتون برامون کامنت کنید 

طراحی سایت در کرمانشاه

برای تماس با ما در واتس اپ روی لینک روبرو کلیک نمایید

Watsapp

    ورود به صفحه اصلی سایت کیپر
    خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت
    تبلیغات در صفحه اول گوگل

    ثبت ديدگاه